arama

Iphone 8’i Bekleyenlere Kötü Haber

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Birçok kişi iphone 8’i merakla bekliyor. Sadece bir özelliği sebebiyle, kullanıcılar daha uzun bir süre beklemek zorunda kalabilirler.

Yeni İphone’lar genel olarak eylül ayında tanıtılmaktadır. Fakat bu defa ekim ve kasım aylarına kadar beklemek durumunda kalınabilecek. Apple, çok konuşulan parmak izi tarayıcısına ne şekilde yerleştireceğine henüz karar vermiş değil. Cowen and Company’den Tomothy Arcuri’nin araştırmalarına göre Apple, büyük ihtimal parmak izi tarayıcısını ekranın alt kısmında yerleştirecek. Bunu yaparken ise nasıl bir yöntem kullanılacağına karar verilememesi büyük bir sorun oluşturuyor. Şirketin izleyebileceği yöntemler içinde optik ya da ulstasonik sensör için cam içinde gözenekler oluşturmak, sensör kısmında yer alan camı inceltmek ve ekranın üzerine film sensörü eklemek yer alıyor. Bunun yanında iyi haber ise Apple’nin bu tasarladığı yeniliği bir şekilde İphone 8’e yerleştirecek olmasıdır. İphone 8 için bekleyişler biraz daha uzun sürebilecek. Çünkü Arcuri bu sahip olduğu bilgilerden emin gözüküyor. Esasında İphone 8’in çıkmasının daha ileri bir tarihte çıkabileceğine dair birtakım dedikodular daha önceden de çıkmıştı.

Bir ya da birkaç ay beklemek istemeyenler ise, büyük ihtimal İphone 7S ve İphone 7S Plus’ı eylül ayı içinde satın alabilecekler. Fakat bu iki model İphone 8 kadar büyük yenilikler sunmayacaklar. Ayrıca bu iki modelin beklenen tanıtım tarihlerinde duyurulacağı bekleniyor. İphone 8’i bekleyenler ise bir süre de olsa beklemek zorunda kalacaklar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ