arama

iPhone 8’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu.

iPhone 8'in Tanıtım Tarihi
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Merakla beklenen cihazların başında gelen iPhone 8’in tanıtım tarihi olarak 12 Eylül düşünülüyor. Yeni bir etkinlik yaklaşıyor ve bu etkinlik ile güçlü bir tanıtım söz konusu oluyor. iPhone 8, 12 eylül’de resmen tanıtılacak değerli okurlarımız.

Tabii bunca bekleyişten sonra cihaz tek başına tanıtılmayacak. Cihaz ile ilgili olarak Apple’ın 3 farklı iPhone modeli de ön plana çıkmış olacak. Yeni nesil Apple Watch tasarımları da ön plana çıkabilir. En azından şu an için büyük bir beklenti içine girilmiş durumda akıllı saat konusunda. İlk jenerasyon cihazlardan olan iPhone, bundan ortalama bi 10 sene öncesinde 29 Haziran 2007 yılında satışa sunulmuş. Efsane isim Steve Jobs tarafından tanıtılan ürün, günümüzde çok daha farklı bir yere gelmiş durumda. 10 Yıl sonra yapılacak olan bu etkinlik, şirket için de oldukça önemli bir seçenek yaratıyor. Bu yüzden Apple bu konuyla ilgili ciddi bir etkinlik hazırlayacak gibi görünüyor.

Teknolojik geçişler konusunda, yeni nesil bir farklılık ve tasarım sistemi söz konusu değerli arkadaşlar. Bildiğiniz gibi günümüzde iPhone tasarımlarına dair büyüyen ve estetik bir çalışma ile ön plana çıkarılan dokunuşlar bulunuyor. Bunlar da bizler için, çok daha farklı ve çok daha özverili bir seçim demek. Konuların farklılıkları, özverili halleri ve ihtiyaçlara dair yenilenebilir seçenekleri için, sizler de kendi içinizde bu dokunuşları ve fırsatları kullanabilirsiniz. Apple Touch ile ilgili beklentilerden bahsedelim isterseniz. Her ne kadar tanıtımlarda ön plana çıkacak olsa da, logosal farklılıkların olduğunu ve parmak izi sensörünün getirildiği konusuna değinebiliriz. Ayrıca söylentilere göre yeni Apple akıllı saatlerinde 3 boyutlu yüz tanıma sistemlerine dair de bir çalışma yapılabileceği görülüyor.

iPhone 8’in tanıtım tarihi resmen 12 Eylül Salı, ancak çıkış tarihi henüz kesilmemiş. Apple,  genellikle satış günü olarak cuma gününü sevdiğini varsayarsak, bu nedenle tarihin 22 Eylül Cuma veya 29 Eylül Cuma olmasını bekliyoruz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor