arama

iPhone İçin Özel Yazıcı

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Apple kullanıcıları, akıllı cihaz deneyimini her geçen gün daha özel ve daha etkileyici bir şekilde yaşayabilme fırsatını yakalıyor. Gelişen teknoloji bu alanda kullanıcılara çok özel çözümler ve fırsatlar sunabilme şansı sağlarken, en yeni fırsatlardan birisi iPhone kullanıcıları için özel bir yazıcı yönünde oldu. Artık iPhone’lar için özel bir yazıcı var ve bu yazıcı gerçek bir iPhone boyutunda çıktılar alabilme şansı tanıyor.

iPhone’ları üzerinden doğrudan bazı şeyleri yazdırmak isteyen ancak telefonunu bir yazıcıya bağlamayı daha önce başaramayan kullanıcılar için yeni bir çözüm önerisi bulunuyor. Bu çözüm önerisi de 99.95 dolar gibi ideal bir fiyata satışa çıkartılan iPhone Screen Printer cihazıdır.

iPhone Secreen Printer, telefona bir kablo aracılığıyla bağlanabiliyor. Böylelikle iPhone kullanıcılarının internet sayfaları, e-postalar, haritalar ya da notları yazdırma konusunda önemli bir kolaylıktan yararlanmasını sağlıyor. Tabii ki bu yeni teknolojiyi kullanabilmek için iPhone üzerinde ufak da özel bir uygulamanın kurulması gerekiyor. Sonucunda ise sadece saniyeler içerisinde iPhone boyutunda siyah-beyaz çıktıların alınabilmesi mümkün oluyor. Hem bireysel kullanım hem de kurumsal kullanım açısından önemli bir avantaj sağlıyor.

Bireysel avantajları doğrultusunda bir yemek tarifini veya istenen herhangi bir şeyi fiziksel olarak da başkalarıyla paylaşabilmek mümkün oluyor. Kurumsal alanda ise evraklar ile işlemlerin daha fazla yapılması ve bu tarz çıktıların önemli bir hayat kurtarıcısı olması kurumsal amaçlar doğrultusunda kullanılan iPhone’lar için önemli bir avantaj sağlıyor.

Bu yeni cihaz ve uygulaması, özellikle çok sık kullanılan popüler not alma programı Evernote gibi uygulamalar ile uyumlu şekilde çalışabiliyor. iPhone Screen Printer cihazı, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5 ve iPhone 4S ile uyumlu olarak çalışma sağlıyor. Satın alımlar esnasında kullanıcılara 4 metrelik bir kağıt rulosu da cihaz yanında veriliyor. Böylelikle artık kağıt teknolojisini, modern akıllı cihaz teknolojisi de bir araya getirerek, çok daha modern ve çok daha fonksiyonel bir kullanım tüm iPhone kullanıcıları tarafından da yakalanabilmesi de mümkün hale geliyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor