arama

IPhone X Google Maps Güncelemesi Geldi

IPhone X Google Maps güncellemesi
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Celal
 • 1 Star
  Loading...

Apple’ın yeni cihazı IPhone X Google Maps güncellemesini aldı. Google tarafından daha önce verilen Drive ve Youtube güncellemesinin ardın gelen bu yenilik IPhone X kullanıcılarının yüzünü güldürecek. IPhone X kullanıcıları için bu iyi haberi Google IOS kullanıcılarına duyurdu.

IPhone X Google Maps Güncellemesi Sorunları Çözdü

Apple’ın son zamanlarda ürettiği ve çok güvendi IPhone X modeli, Google tarafından gelen iyi haberler ile birlikte daha da güçlü bir Pazar payına sahip olacağa benziyor. Daha önce IPhoneX’te kullanılmasına rağmen birçok hata veren MAPS uygulaması cihaz ile uyumlu hale getirildi.

Kullanıcıların akıllarında merak ettiği bir sorun daha düzelse de birkaç ufak tefek güncelleme daha yapılması gerekiyor. Zira Google Chorme güncellemesi hala gelmiş durumda değil. En çok kullanılan tarayıcılar listesinde zirvede bulunan Chorme’un ne zaman IPhone X için uygun hale getirileceği ise merak konusu. Yakın zamanda Google bu uygulama içinde bir sürpriz yapabilir ve Apple’ın işlerini kolaylaştırabilir gibi görünüyor. Sürekli rekabet halinde olan bu iki firmanın birbirlerine destek vermesi teknoloji gelişiminin önünü açacağa benziyor.

Rekabet halinde olan Android ve IOS yazılımlarının geliştirilmesi açısından atılan bu önemli hamleler en çok kullanıcıları memnun edecek. Yakın zamanda tüm zamanların en popüler telefonu olacağı açıklaması yapan Apple, IPhone X‘in yeni gelecek güncellemeler ile daha büyük bir satış rakamına ulaşacağına inanıyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor