arama

İş Dünyası İçin Galaxy Note 8 Enterprise Edition

Galaxy Note 8 Enterprise Edition
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Samsung Electronics America, piyasada Galaxy Note 8’in esneklik ve özgürlük sunan bir sürümünü piyasaya sürdü. Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition olarak adlandırılan bu model, kurumsal ve kobiler için tasarlandı. Ayrıca şirket, Note 8 Enterprise Edition’ın, beğeni toplayan Galaxy Note 8’e işletme düzeyinde özelleştirme, yönetim, destek ve güvenlik geliştirmeleri getirdi. Akıllı telefon alanında gerçek anlamda iş dünyası için bir ilk olduğu söyleniyor.

Samsung ürün pazarlama başkan yardımcısı Eric McCarty, “Modern şirketler, mobil stratejileri söz konusu olduğunda bir fikir ayrılığına düşüyorlar. Kuruluşların güvenli ve üretken olmasını sağlamak için talepleri ile çalışanlarının mobil cihazları kullanırken neler beklediğine göre adım atıldı” dedi. Buna bilişim teknolojileri paradoksu diyoruz ve Note8 Enterprise Edition, kullanıcılara sevecekleri bir cihaz verirken bilişim teknolojilerinin mobil ortamını yönetmesi ve güvenliğini sağlamak için basit ve kapsamlı araçlar sağlayarak çözmesine yardımcı oluyor” dedi. Yeni Galaxy Note 8 Enterprise Edition’ın bazı temel özelliklerine ve avantajlarına göz atalım.

Kolay Özelleştirme ve Yönetim

Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition, şirket dışı akıllı telefon dağıtımlarının karmaşıklığını basitleştirmek ve arıza süresini azaltmak için Samsung Knox yapılandırması ve Samsung kurumsal firmware (E-FOTA) sunuyor. Knox Configure, bilişim teknoloji yöneticileri markalı ve özel mobil deneyimleri hızlı, güvenli ve uzaktan yapılandırmasına ve uygulamasına olanak tanır. E-FOTA, BT yöneticilerinin merkezi işletim sistemi ve yazılım sürümü kontrolü ve planlanan güncellemeler yoluyla bir araç filosunu kapsamlı bir şekilde yönetmesini sağlar.

Optimize Edilmiş Güvenlik ve İş Sürekliliği

Galaxy Note 8 Enterprise Edition geleneksel PC sınıfı ürün ömrü destek hizmetlerini akıllı telefona getiriyor. Aygıtlar, aylık olarak üç yıla kadar güvenlik güncelleştirmelerini alır. Galaxy Note 8 de, kullanıcılar not almak veya belgelere ve fotoğraflara açıklama yazabilmek için gelişmiş bir S PEN İş kalemi bulunuyor. Galaxy Note 8, sahada, ofiste veya evde olsalar bile, mobil deneyimlerini masa üstüne sorunsuz şekilde aktarmak isteyenler için çarpıcı fotoğrafları yakalamak için gelişmiş Samsung DeX1 yetenekleri ile birlikte en iyi akıllı kamera özelliklerine sahiptir.

Telefon, Galaxy temelleri üzerine kurulmuştur. Benzer özelliklerin ve özelliklerin bir araya toplanması ile birlikte mobil deneyimi yeniden tanımlamıştır. IP68 su ve toz direnci, hızlı kablosuz şarj ve 6GB RAM, 10nm işlemci ve genişletilebilir bellek ile güçlü performans içerir. Yüksek güvenlik, biyometrik kimlik doğrulama yöntemleri ve Samsung’un Knox güvenlik platformu ile sağlanmaktadır. Hyperion Partners CEO’su Kerry McGonigal: “Yıllardır, ortaklarımızın tüm kablosuz sistemlere uyumlu bir Samsung amiral gemisi cihazı talep ettik. Ve cihazın dahili ve merkezi cihaz konfigürasyonu ve güvenlik çözümleri sunduğunu ve bunu destekleme seçeneği bulunduğunu söyledi. Galaxy Note8 Enterprise Edition, beklediğimiz çözüm, geniş bir müşteri bütçeleri ve satın alma politikaları yelpazesini destekliyor ve Hyperion’un Servis Olarak Hareketlilik Çözümünü ideal bir tamamlayıcı olarak sunuyor” diye ekledi (Samsung Empowered Partners Ortağı üyesi).

Galaxy Note 8 Enterprise Edition Fiyatı

Samsung Galaxy Note 8 Enterprise Edition yetkili Samsung satış ortakları aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Note 8 Enterprise Edition, cihaz başına 994 dolar (yaklaşık 3779 TL) ile satışa sunulacak.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor