arama

İşte iPhone XR

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Bu Apple’ın en son teklifi en ucuz iPhone.

İPhone XS ve iPhone XS Max’in yanında, Apple da bir bütçe modeli iPhone XR sundu . Yeni akıllı telefon oldukça ilginç görünüyor çünkü üç özelliği birleştiriyor: iPhone X tarafından sunulan modern görünüm, en iyi performans ve oldukça uygun fiyat. Tabii ki, Apple ürünleri bağlamında.

iPhone XR – iPhone XS ve XS Max’den nasıl farklı?

İPhone XR’nin boyutu iPhone XS Max ve iPhone XS arasında. XR’nin altın bir ortalama bulduğu gözüküyor, çünkü XS modeli elinizin avucunda gerçekten küçük ve batıyor, ve XS Max birçok kişi için çok büyük olabilir. Ne yazık ki, iPhone XR daha pahalı kardeşlerden daha büyük karelere sahip.

İPhone XR’nin ekranı tam olarak 6,1 inçtir ve daha pahalı olan iPhone’lardan daha eski ve OLED’den daha düşük olan LCD Likit Retina teknolojisine sahiptir. Siyah mükemmel siyah değildir ve renk doygunluğu OLED’deki kadar iyi olmayacaktır. Öyle bile olsa, bu Apple’dan bir ekran, bu yüzden kesinlikle bir hayal kırıklığı olmayacak. Apple bile akıllı telefonların tarihindeki en iyi LCD ekran olduğunu iddia ediyor.

Kamera sadece bir objektif ile donatılmıştır. Bu iPhone Xs geniş açılı bir kamera, bu yüzden kalitesi çok yüksek bir düzeyde olmalıdır. Matris 12 megapiksele sahip ve objektif stabilize edilmiş ve f / 1.8 parlaklığına sahip. İlginç olarak, sadece bir objektif kullanılmasına rağmen, kameranın derinlik algılamalı bir portre modu vardır.

Ucuz bir iPhone, hızlı bir iPhone olacak.

Cihaz Bionic A12 işlemcisini kullanıyor, dolayısıyla iPhone Xs ve Xs Max’in düzeni. 7 nm litografide üretilen en hızlı Apple mobil işlemcisidir. Ayrıca, sinir ağlarını kullanır. Bu kesinlikle mükemmel bir haber olan yüksek performansa dönüşecek. Dolayısıyla sadece modern bir görünüme değil, aynı zamanda en yüksek performansa sahibiz.

Önemli olan, ön tarafta sadece bir selfie kamera değil, aynı zamanda tam bir Face ID sistemi de bulacaksınız. İPhone XR, daha pahalı kardeşlerinden daha fazla renkte de mevcut. Altı çeşidi olacak: beyaz, siyah, mavi, sarı, mercan, Ürün (KIRMIZI).

iPhone XR – ilginç olmaya söz veriyor!

Sonuç olarak, iPhone XR çağlar için bir satış hit olmayı vaat ediyor. Biz yeni bir görünüm Apple ekosistemi başkentine jest destek ve erişimi olan ve aynı fiyat seviyesinde Bu birkaç temel sınırlamalar içermektedir geçen yılki iPhone, X muhtemelen iPhone XS belirgin şekilde daha düşük olduğunu ve ancak hala safkan iPhone !

 

 

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor