arama

Kadınlara Özel Güvenlik Yüzüğü

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Teknolojik gelişmelerin en önemlileri arasında sayılabilecek buluşları arasında sayılabilecek bir yüzük. Özellikle kadınlar için tasarlanan bu yüzük sayesinde tehlike ile karşı karşıya kalan bir kadın yüzük üzerinde bulunan düğmeye bastığı takdirde yakınlarına mesaj veya tehlikede olduğu bildirim çağrısı devreye girmektedir. Henüz kullanıma ve üretime geçmeyen yüzük için, fon desteği beklenmektedir. Uygun fon bulunduğu takdirde gelecek senenin ilk çeyreğinde üretilip, kullanıma sunulması beklenmektedir.

Mobil uygulama desteği ile çalışan yüzük sayesinde kendinizin daha önceden belirlediğiniz yakınlarınıza tehlike anında yüzük butonuna basmanız durumunda bildirim ve kısa mesaj gidip uyarılmaktadır. Aynı zamanda uyarıyı alan kişiler için sizin nerede olduğunuzu bildiren bir bilgilerinizde verilmektedir. Kullanması da oldukça kolaydır güvenlik yüzüğünün. Yüzük altında bulunan yere birkaç saniye boyunca basılı bir halde dokunduğunuzda istediğiniz kişilere anında bildirim veya kısa mesaj gitmektedir. Ayrıyeten sizin de bildirimin gittiğinden emin olmanız için çok ince düşünülmüş bir özellik olan geri bildirim özelliği sayesinde hafif titreyerek bildirimi gönderdiğini size belli etmektedir.

Dıştan bakıldığında güvenlik yüzüğü olduğunu asla belli etmeyen bu ürün için birkaç tane de renk belirlenmiştir. Altın, siyah, gümüş ve beyaz renklerde üretilen bu yüzük herkesin zevkine hitap edecek bir şekilde düşünülmüştür. Aynı zamanda Wing için özel olarak üretilmiş kendi kutusu ile size ulaşmaktadır. Mikro USB ile şarj edilen yüzüğün hemen hemen on beş güne varan pil gücü bulunmaktadır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor