Kaliteli Oyun Sunucu Kiralama

0
149

Gün geçtikçe oyun ve oyuncu sayısı dünyada ve özellikle ülkemizde artmaktadır. Buna bağlı olarak oyun sunucusu sayısında da artış gözlemlenmektedir. Artan bu sunucu ihtiyacını karşılamak üzere kurulan Hanibu Game Hosting server sağlayıcısından, istediğinizi hizmeti alabilirsiniz. Sunucuların çoğunu Türkiye lokasyon sağladığımız için düşük ping olmaktadır.

CS GO Server Kiralama

Bilgisayarınıza kuracağınız counter strike global offensive dedicated sunucularda sürekli aktiflik bekleyemezsiniz. Çünkü bilgisayarınız kapanınca veya internet bağlantınız kesilince, kurduğunuz sunucuda kapanmaktadır. Ayrıca pcnizdeki internet bağlantı hızı ve sistem kullanımından kaynaklı lag oluşabilir. Bunun yerine cs go sunucu açma işlemini bizden yapabilirsiniz. Ucuz fiyat yüksek kalite prensibi benimsediğimiz için mutlu müşterilere sahibiz. Oyuna özel panel ile online oyuncuları görüntüleyebilir, admin ekleyebilir, plugin veya map yükleyebilirsiniz.

 

Sağladığımız her türden oyun sunucusu bulunuyor tabiki. Örneğin günümüzde popülerliğini sürdüren minecraft server kurma işleminde de fazla rağbet görmekteyiz. Paneliniz üzerinden server sürümünüze uygun plugin ve map paketlerini tek tıkla yükleyebilir, sunucunuzu her güne otomatik yedekleyebilir ve sıfırlayabilirsiniz. Son zamanlarda conconcraft tarzı survival sunucu kuracağını belirten sunucu sahipleri olmaktadır. Hem modlu, hem de faction – skyblock – pvp tarzı sunucu kurup düzenleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla hem oyun oynayıp hem de sesli iletişime geçmek istiyorsunuz değil mi. Bunun içinde Hanibu’dan ucuz ts3 sunucu satın alabilirsiniz. Teamspeak için özel tasarlanmış web paneli ile daha kolay yönetim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca mobil üzerinden erişim sağlayabilmektesiniz. Hazır yetki ve ikon sistemiyle teslim edilmektedir. Ddos koruması olmazsa olmazdı ve yazılı portsuz dns girişi de alabiliyorsunuz. Ödeme yapıldıktan kısa bir süre sonra sunucu bilginiz e-posta adresinize gönderiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here