arama

KIRMIZI Hidrojen Bir özellik fırlatma yaklaşımı olarak sızıntı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Telefon bu hafta kargoya başlayacak şekilde ayarlandı

KIRMIZI Hidrojen Biri, bu hafta birkaç gecikmeyi takiben nakliye siparişi vermeye başlayacak. Eğer o zamana kadar bekleyemem Ama eğer, telefonlar için tam spec levha, biraz erken yeni bilgi grafiğinde aracılığıyla sızan etti aracılığıyla UberGizmo .

Bunu daha önce biti ve parçalarını biliyor olsak da , hepsini tek bir yerde ortaya koyduğunu görmek güzel. Spesifikasyonların çoğu 2018: 128GB depolama alanı, 6GB RAM, 4,500mAh pil, alüminyum (veya bu model daha fazla geciktirilmiş olsa da titanyum), son derece gelişmiş bir Android telefon için eşit durumda. 5,7 inç, 2560 x 1440 çözünürlüklü ekran.

Bu levha bundan bahsetmiyor, fakat RED daha önce Hydrogen One’ın geçen yılki Qualcomm Snapdragon 835 yongasıyla, en yeni Snapdragon 845 yerine, 1,195 dolarlık bir akıllı telefon olduğu için biraz hayal kırıklığı yarattığını duyurdu.

Ancak , KIRMIZI bu teknolojinin nasıl çalıştığına dair kibar olmasına rağmen, bir tür “holografik” görünüm sunacak “4V” ekran gibi Hydrogen One’ı daha da benzersiz kılan özellikler de var . Kameranın 4V fotoğraf ve video çekebileceği detaylar da var: öndeki çift 8,3 megapiksel lensler ve arkadaki çift 12.3 megapiksel çekiciler. Bir şeyleri yuvarlamak, modüler eklentileri eklemek için bir POGO pin konektörüdür, ancak bunlar hakkında detaylar hala zayıftır.

KIRMIZI bu hafta müşterilere tüm özellikleri resmen ifşa etmeden telefonla gönderiyorlar. Ancak önceden sipariş vermiş olan tüm insanlar , Hidrojen Bir için görülmemiş en az 1,195 dolarlık bir görüntü ayırdıklarını düşünürsek , gerçek sayıların ilk dalga sahiplerine göre bir fark yaratması pek olası değildir.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
67 Bin Yıl Önce Yaşamış İnsan Türü Bulundu