arama

Kıyafete Göre Renk Değiştiren Ayakkabı ShiftWear

Kıyafete Göre Renk Değiştiren Ayakkabı ShiftWear
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Son dönemlerde teknolojinin kıyafetler ile olan uyumunu ve çabasını her şekilde görmekteyiz. Artık insanlar, yeni teknolojileri daha çok estetik duyguya göre şekillendiriyor. Zira ihtiyaçları karşılamaktan ziyade, yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor diyebiliriz. Peki ama bu durum bizim için neler yapıyor ve nasıl bir çözüm sağlıyor? Gelin bu konu üzerinde konuşalım. Size dair üretilen farklı markaların kıyafetlerine göre kombin halini alabilecek bir ayakkabı tasarımı düşünün. Bu tasarımın teknolojiyle olan uyumunu düşünün. ShiftWear ismiyle ön plana çıkan bu ayakkabı, üzerindeki resimlere ve tasarımlara göre ön plana çıkıyor. Bu sayede çok daha estetik ve yenilikçi bir yaklaşıma dair yakınlık sunuyor bizlere. Peki ama ne gibi bir seçenek sunuyor dersiniz? Tabii ki de sahibinin zevklerine göre. Bu ayakkabı daha çok özgün giyinmek isteyenlerin ve dolabını ayakkabı ile doldurmayı sevmeyenler için önem arz ediyor diyebiliriz.

Her Kıyafete Göre Farklı Tasarımlar

Ayakkabının bölümleri ve tasarımları arasında yer edinen birbirinden farklı seçenekler için, detaylı ve estetik bir çözüme ulaşabilirsiniz. Sizin için üretilen ve çözüm odaklı olarak ön plana çıkarılacak olan pek çok seçim için ve yenilik için, profesyonel detayları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki ama nasıl sahip olacağız bu ürüne derseniz? İşte orası daha da farklı. Zira bu tasarım şu an deneysel bir çalışma üzerinde kullanılıyor ve yakın zamanda satışa başlanması düşünülüyor. Şayet bu konuda bir yenilik yapılır ise ve bizler de bu duruma dair bir görüntü ve yenilik üretebiliriz.

Spor ayakkabı serisi, yüksek, orta ve alçak üst üç stilde sunulacak. Belirlenen uygulama, yüksek kaliteli statik görüntülerin yanı sıra ekran alanında sağa sola hareket eden animasyonları göstermek için kablosuz bağlantıyı kullanmaktadır. Hareketli görüntüler daha fazla enerji gerektirir ve bu nedenle şirket her adımda ayakkabıları güçlendiren ‘walk-n-charge‘ teknolojisini ShiftWear de kullanmaktadır.

Size dair üretilen ve çözümler ile online olarak yenilikler sunan bu teknoloji ayakkabıları için, tek yapmanız gereken takip etmeniz olacak. Teknoloji yakın zamanda bu ayakkabıyı da bizlere sunacaktır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor