arama

Kulaklıklar, iPhone XS ve XR ile eşleşecek yeni renkler alır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Apple, birkaç ayda bir Beats’ın kulaklık serisini yeni renk seçenekleriyle yeniliyor. Bugün bu yenilenmelerden bir tane daha alıyoruz, Apple’ın yeni telefonları, iPhone XS ve XR ile eşleşen renkler.

UrBeats3’e üç yeni renk geliyor. Artık iPhone XR renklerinin bazılarını (hepsi değil) eşleştirmek için sarı, mavi ve mercanlar geliyorlar.

UrBeats3 oldukça tipik kulak içi kulakiçi kulaklıklardır, ancak bir Lightning kablosunda sonlanırlar, böylece bir kulaklık jakı olmayan iPhone XR gibi telefonlara doğrudan takılabilirler. Onlar, bazı oldukça temel kulakiçi kulaklıklar için biraz pahalı olan 60 dolara mal oluyor. Ama bu, Apple aksesuarı ekosistemine kilitlendiğin için ödediğin bedel.

Beats ‘Solo 3 Wireless da iki yeni renk seçeneği, “saten altın” ve “saten gümüş” elde ediyor, ama bunların hiçbiri yeni değil. Aslında, bu renkler ile halihazırda var olan “mat altın” ve “mat gümüş” versiyonları arasında neyin farklı olduğunu gerçekten anlayamıyorum. Belki daha parlaktırlar? Fotoğrafları karşılaştırdım ve gerçekten neyin değiştiğini anlayamıyorum.

 

Yeni urBeats renkleri bu sonbaharda ortaya çıkıyor  muhtemelen XR’nin Ekim ayının sonunda piyasaya sürüleceği tahmin edilebilir. Solo 3 renkleri hemen mevcuttur. 

Apple bugün bir dizi yeni ürün açıkladı, ancak olay yerinde sahnede Beats tek bir söz değildi. Kulaklık şirketinin ürün grubu iki yıl önce minimum düzeyde değişti ve bu normal renk değişimleri beklediğiniz tek yeni ürün olma özelliğini taşıyor. Meslektaşım Micah Singleton’ın dediği gibi , “Ama Apple’ın, Apple Müzik ve bazı periyodik olarak yeniden basılmış kulaklıklar oluşturmasına yardımcı olan mühendislik ekibinden daha fazlasını için Beats’a milyarlarca dolar harcadığını düşünürdüm.”

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor