arama

Kullanıcısını Mutlu Eden Telefon

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yenilenen telefonlar piyasaya girmektedir. Bu telefonların başını çeken ıphone markası telefon piyasasında önemli bir paya sahiptir. Marka değeri ile dünya çapında telefonlar üreten Iphone’ un birçok akıllı telefonu bulunmaktadır. Apple markasının ve diğer telefon üreticilerinin piyasaya sürdüğü telefonlar arasında yapılan araştırmada akıllı telefon kullanıcılarının ıphone markasına ait SE model telefonu kullanıcıları arasında en beğenilen ve en çok tercih edilen akıllı telefon olmuştur. Iphone’ un küçük ekran seven kullanıcıları için geliştirip ürettiği ıphone SE model telefonu, diğer markaların aynı boyutlardaki telefonları arasından sıyrılarak memnuniyet açısından tüketiciler arasında ilk sıraya yerleşmiştir.

Iphone SE akıllı telefon özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse; dört inç ekrana sahip, arka kamerası geliştirilerek üretilen akıllı telefonun 12 Mp lik bir çekim kapasite sahip gelişmiş ledli bir sisteme sahiptir. Ön kamerası ise geliştirilmeden sadece 1.2 mp lik bir çekim kapasitesine sahiptir. 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı ve Apple A9 işlemciye sahip telefon 4K video çekim kalitesine sahiptir. Performans olarak oldukça iyi olan bu telefonun kullanımı oldukça ergonomiktir.

Akıllı telefon Iphone SE’nin olumsuz özelliklerinden bahsedecek olursak, diğer telefonlara göre oldukça küçük boyutlu ekrana sahip olması ve performanslı kullanımlarda bataryanın yetersiz kalması, arka kamerası gelişmiş iken ön kamerasının oldukça yetersizi çözünürlükte olması negatif özellikleri arasında yer almaktadır. Genel olarak kullanıcıları için oldukça memnuniyet verici bir akıllı telefon olmaktadır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor