arama

LeEco Le 2S Pro Antutu’da Rekor Kırdı!

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Henüz resmi yollardan satışa sunulmadığı için ülkemizde sayılı miktarda kullanıcıya sahip olan Çinli LeEco firması, Le 2S Pro adındaki yeni modeliyle satış rakamlarını daha da tırmandırmayı hedefliyor. Bugüne kadar üretilen en büyük amiral gemisini çıkarmaya hazırlanan şirket, benchmark testlerinden istediği sonucu almayı başarmış. Ürünlerini yalnızca Çin sınırları içinde satışa çıkartan ve global markalarla rekabet etmek istemeyen çoğu firmanın aksine LeEco, geliştirdiği modellere ne kadar güvendiğini gösterircesine dünyaya açılmayı sürdürüyor. ABD’deki Silikon Vadisi’nde ofis açmaları, bunun bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Sıra dışı bir konsept tasarlayarak LeEco Le 2S Pro’yu geliştiren bu teknoloji şirketi, modelde Snapdragon 820 işlemci setini kullanmış. Sızdırılan Antutu skoruna bakılırsa, cihazın ismi LeX720 olarak belirlenmiş. Antutu’da toplam 157,897 puan alarak bugüne kadar üretilen tüm cihazlardan daha yüksek rakama ulaşan model, 5.5 inçlik ekrana sahip olacak. Baz sürümde QHD, Pro sürümünde full HD ekran müşterilere sunulacak.

Le 2S’in Pro sürümünde toplam 8 GB RAM bulunması bekleniyor. Takdir edersiniz ki bu RAM miktarı, bugüne kadar hiçbir cihazda bulunmamıştı. Zaten Antutu’da bu kadar yüksek puan alıp en yüksek performansa sahip model olmasını da bu özelliğine borçlu olabilir. 2S’in düz versiyonunda ise 4 GB RAM bulunacak. Arka kameranın 16, ön kameranın ise 8 MP değerlere sahip olması da diğer duyumlar arasında.

Tüm bu özellikleriyle LeEco, 2016’nın bir numaralı amiral gemisini biz müşterilere sunacağa benziyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor