arama

LG Stylus 2 Dual Sim Teknik Özelikleri ve Kullanıcı Yorumları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

LG firmasının LG G5 Telefonundan beklediği başarıyı bir türlü yakalayamaması yeni telefonları ortaya çıkartmasına neden olmaya başladı. Özellikle alt seviye telefon konusunda her geçen yeni bir model ile karşımıza çıkacak olan firmanın LG Stylus 2 Dual Sim telefonunun kullanıcı yorumlarını ve teknik özelliklerini sizler ile paylaşacağız.

145 gr ağırlığında bulunan telefon oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kapasite olarak telefonda 16 GB dahili hafızanın bulunması kullanıcılar tarafından yetersiz görülse de 256 GB’a kadar arttırabilir bir hafıza kapasitesinin bulunması biraz olsun kullanıcıların rahat nefes almasına neden oluyor. Ekran boyutu olarak kullanılan bu telefonun 5.7 inçlik ekranı diğer telefonlardan biraz büyük olduğunun en önemli göstergesi olarak dikkat çekiyor. Tek işlemci kullanan LG Stylus 2 Dual Sim telefonunun 720×1280 çözünürlüğün olduğunu açıklamak istiyoruz.

1.2 Ghz işlemci hızı bulunan bu telefonun RAM kapasitesi ise 2 GB olarak tasarlanmıştır. Telefonda bulunan 3000 mAh Batarya kapasitesi 1 günlük için yeterli seviyede karşımıza çıkıyor. 3G internet teknolojisi ile kullandığınız zaman 20 saat gibi bir kullanım süresi sunmaktadır. Ancak telefonun 4.5 G internet teknolojisini de desteklediğini sizlere açıklamak istiyoruz. Kamera konusunda telefonda kullanılan 13 MP kamera oldukça başarılıdır. Ön kamerada ise kullanılan 8 MP selfie severlerin dikkatini çeken bir çözünürlüğe sahip telefon olarak dikkat çekiyor.

LG Stylus 2 Dual Sim’de Android 6.0.1 (Marshmallow) 

İşletim sistemi olarak Android 6.0.1 kullanan telefonun güncellemelerden faydalanacağını da belirtmek istiyoruz.

Sizde görüşlerinizi konu altına yorum olarak belirtebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.