arama

LG V20’nin Satışları Başlıyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

LG son dönem çıkardığı telefonlarla Samsung ve Iphone’dan sonra en çok satan telefonlar arasında yer almaktadır. LG V20 üstün özellikleriyle dikkat çekmektedir. İlk olarak dünya pazarında satışa sunulan bu muhteşem ürün artık ülkemizde de satılmaya başlanacak. LG Türkiye tarafından yapılan açıklama göre LG V20 kısa bir süre içinde ülkemizde satışa sunulacak.

LG V20

Bu ürünün ülkemizde satılıp satılmayacağı tartışma konusu olduğu dönemde LG Türkiye Instagram sayfasından yapılan paylaşımlar heyecan yarattır. Hem uygun fiyata hem de yüksek özelliklere piyasa yer alması beklenen telefon dünya çapında çok yayın olarak kullanılmaktadır. 5.7 inç ekran büyüklüğüne sahip telefonun 1440*2560 piksel çözünürlüğe sahip olması en büyük avantajlarından birisidir. Telefon Corning Gorilla Glass 4 ile korunmaktadır. İşletim sistemi olarak 2 adet 1.6 GHZ Kryo işlemci sunulmaktadır. Ayrıca telefonda yer alan 4 GB Ram çok hızlı bir kullanım sunmaktadır. Telefonda 16 megapiksel ve 8 megapiksel iki kamera bulunmaktadır. Çağımızın gereklilikleri üzerinden müthiş bir teknoloji sunmaktadır. Şu an piyasa çıkan yeni telefonlara baktığımızda bu özelliklere sahip bir telefon bulmak çok zordur.

lg-v20

Genelde eski özellikleriyle birlikte çıkan telefonlar beklentilerin altında kalmaktadır. ABD’de satışta olan LG V20 tüm beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Sizlere geleceği sunarak bir adım önceden gitmenizi sağlamaktadır.  LG V20’nin fiyatının ne kadar olacağına dair bir açıklama yapılmamıştır. Ancak biz biliyoruz ki satışların daha rahat yapılması adına uygun fiyatlar eşiğinde tutulacaktır. Teknoloji haberleri olan teknobi.org sitemiz bu konuda size her zaman ayrıntılı bilgiyi sunacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.