arama

LG’nin beş kameralı modeli V40 3 Ekim’de açıklanacak.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

LG bugün yaptığı açıklamada, 3 Ekim’de, bir sonraki amiral gemisi olan V40 ThinQ’yu ve bu yıl LG’nin dördüncü amiral gemisi olma özelliğini duyurmak üzere bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. 

Etkinlik daveti, “take five” ibaresiyle bezelidir, bu da ürün sloganı olarak biraz sıkıcıdır. (“Bunu çivilemenin beş denemesi gerekiyordu.”) Gibi bir şey okur. Ama aslında yeni bir özellikten hoşlanıyor gibi görünüyor: telefonun toplam beş kamera içermesi bekleniyor .

Böyle bir durumda, V40 beş kamera içeren ilk akıllı telefon olabilir  muhtemelen ön tarafta iki, arka tarafta üç tane olurdu. Bu kombinasyon yeni olsa da, bu kurulumlar eşi görülmemiş değil. Huawei , bu yılın başlarında P20 Pro’da üçlü kamera sistemini içeriyordu ve birkaç şirket, ön taraftaki çift kamera sistemlerini içeriyor. Bu kamera sayısı bazı fantezi işleme efektlerine izin verir, ancak çoğunlukla farklı zoom yetenekleri sunar.

LG, V serisi telefonlarını farklı medya türleri oluşturmak isteyen insanlara hedefleyerek ayırmaya çalıştı. Bu mesaj zamanla çamurlandıysa da, ek kameralar hattın odağını geri yüklemeye başlayabilir.

Bununla birlikte, LG’nin bu telefonu öne çıkarmak için hala bir yokuş yukarı yolculuk var. Son V serisi telefon olan V35 ThinQ , Haziran ayında piyasaya sürüldükten hemen sonra unutuldu ve LG’nin aynı zamanda satışa çıktığı G7’den birkaç farkı vardı . Şimdi, LG’nin son amiral gemisi telefon lansmanından en az birkaç ay çıkıyoruz, ancak LG’nin farklı bir şeyi tanıtmayı planladığı belli değil. V40’ın bir Snapdragon 845 işlemci ve bir dört DAC’ı olması bekleniyor – her iki şey de LG’nin son bayrak gemilerinde mevcut – ancak yeni olacak bir çentik ile 6,3 inçlik bir ekrana zıplamakla ilgili söylentilere rağmen.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor