arama

LG’nin Havada Asılı Durabilen Hoparlörü Görücüye Çıktı

LG'nin havada asılı durabilen hoparlörü görücüye çıktı
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Daha çok dizüstü bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen kablosuz hoparlörleri çok uygun fiyatlara satın alabilmek mümkün. Ancak konu ses kalitesine geldiği zaman biraz daha dikkatli düşünmek gerekebiliyor. Keza hoparlörlerin tasarımı da tercihinizi belirleyen en önemli etkenler arasında mutlaka yer almalı. Eğer hoparlörü daha çok evinizde kullanacaksanız, bulunduğunuz odanın dekorasyonunu tamamlayıcı bir tasarıma sahip hoparlörler tercih edilebilir. Belki de LG’nin havada asılı durabilen hoparlörü sizi kendine hayran bırakabilir.

Bu durumun farkında olan ve şık tasarımıyla sıra dışı bir model geliştirmeye karar veren LG, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan CES 2017 fuarında birçok yeni ürünü görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Yukarıdaki fotoğrafta da göreceğiniz üzere bu hoparlör modellerinden bazıları havada asılı durabiliyor. Gerçekten evinize gelen misafirleri hayran bırakacak bir tasarım.

Havada asılı duran hoparlörleri üretme fikri aslında pek de yeni sayılmaz. Daha önce de birçok teknoloji firması bu özellikte hoparlör modeli geliştirmişti. Ancak LG‘nin kalitesine inanıyorsanız, tercihinizi LG‘nin modellerinden yana kullanabilirsiniz.

Teknik özellikleri de açıklandı

Şirketin yaptığı duyuruda hoparlörlerin 10 saatlik batarya ömrüne sahip olacağı belirtildi. Batarya azalmaya başladıkça havada asılı duran hoparlör kademe kademe yere inmeye başlıyor, bu da muhtemel kazaların veya hasarın önüne geçilmesini sağlıyor. IP67 sertifikasına sahip olan hoparlörü birden fazla bluetooth destekli cihazla eşleştirebilmek de mümkün. Fiyatı henüz açıklanmayan ürün CES 2017‘de tanıtıldıktan sonra muhtemelen dünyanın birçok ülkesinde satışa çıkacak. Türkiye’nin de bu ülkeler arasında yer alması bekleniyor.

etiketlerETİKETLER

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor