arama

LG’nin Yeni Telefonu LGV30 Geliyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

LG, piyasadaki en çok tercih edilen akıllı telefon markaları arasındadır. Git gide büyüyen LG, gerek tasarımları gerekse özellikleri ile oldukça beğenilmektedir. Her sene yeni bir akıllı telefon modelini piyasaya sunan LG’nin yeni telefon modeli ile ilgili bilgiler, internete sızmıştır. Sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu hakkında özellik ve fiyat söylemleri çok konuşulmaktadır. LG’nin yeni telefonu olacağı belirtilen LGV30, kullanıcıları tarafınsan son derece merak edilmektedir. LGV30 akıllı telefon için piyasaya çıkış tarifi ve fiyatı belli olmuştur.
Güney Kore yayıncılarından edinilen bilgilere göre, LG yeni telefonunun çıkışını Ağustos ayının sonunda yapacak. IFA 2017 öncesinde bir basın etkinliği ile açıklanacağı zannediliyor. IFA 2017’nin ise 1-6 Eylül tarihlerinde yapılacağı biliniyor. IFA 2017, Berlin’de düzenlenecek. Bazı kaynaklar, LGV30’da Android O kullanılacağını belirtiyor. LGV30 Android O kullanılması hakkında hiçbir resmi açıklama bulunmamasına karşın, güçlü bir ihtimal olduğu zannediliyor.
LGV30 akıllı telefon için Güney Kore’de 800.000 KRW yani 700 TL tutarında bir fiyatın belirlendiği söyleniyor. 5.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacağı söylenen telefonun tasarımının da güzel olacağı düşünülüyor. 5.7 inçlik OLED ekranı ve diğer özellikleri ile son derece beğenileceği görülüyor. Ayrıca, Snapdragon 835 ve 6 GB RAM özelliklerinin de bulunacağı belirtiliyor. LG kullanıcıları, Ağustos ayında açıklanacağı iddia edilen bu yeni akıllı telefonu heyecanla bekliyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor