arama

Marka mı Yoksa Teknoloji mi Satın Almalı?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

Şöyle vakit kaybetmeden isterseniz günlük hayatta kullanım alışkanlıklarımıza bir göz atalım siz markaseven bir kişi misiniz yoksa marka önemli değil teknolojiyi güzel kullansınlar yeter anlayışına mı sahipsiniz?

Apple cihazlarını üretirken her zaman yenilikçi olmaktan ve de tasarım noktasında ileriyi düşünen bir yapıda oldu ancak donanım konusuna baktığınız zaman neredeyse rakipleriyle aynı seviyede olan cihazlar üretti diyebiliriz. Hatta firmanın en son çıkışının da parmak izi okuyucusu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu hizmet farklı şirketler tarafından da ismi değiştirilerek insanların hizmetine sunuldu. Biz akıllı cihaz kullanıcıları ise tabiri caiz se bu marka sevdasından yani Apple ve iphone ürünlerinden asla vazgeçmedik. Hatta bu bizim bağımlılığımız bazen işletim sistemimize dahi bağımlılığımızla nitelendirilmiş oldu.
Markahevesi bir toplum olarak aslında teknolojiyi biraz daha es geçmiş durumdayız neredeyse hiç birimiz teknolojiye değil marka olmasına özen gösteriyoruz

marka-mi-yoksa-teknoloji-mi-satin-almali

Marka Satın Aldık

Elbette markayı satın aldık. Ancak bu düzen, artık bozulmaya başladı. Samsung Galaxy Note 7’ ler patladı. iPhone cihazları patladı. Artık bu da patlamasın dediğimiz ne varsa patladı. Peki tüm bunlarla Google ne yaptı, açığı değerlendirdi ve Pixel – Pixel XL cihazlarını pazara sürdü. Bu durum yakın tarihte nasıl yol alacak bilmek ister misiniz?

Sizce de artık yenilikçi ve etkileşimli teknolojileri kullanma zamanımız gelmedi mi? biz bu konuda insanların mutlaka daha fazla duyarlı olmasından yanayız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.