McDonald’s Sipariş Yöntemini Değiştirecek

0
256
McDonald's Sipariş Yöntemini Değiştirecek

Dünyaca ünlü fast food restorant zinciri McDonald’s, sipariş yöntemini değiştiriyor. Ve artık teknolojinin de yardımı ile birlikte müşterilerini kasa önünde sipariş vermek için bekletmeyecek.

Bu uygulama ile birlikte fast food zincirlerinin kasalarının önünde siparişini verdikten sonra tepsi ile yemeğini alarak masaya götürme devri son buluyor. Bundan sonra hamburger yemek için restoranta gelen müşteriler kasa önünde siparişlerini vermek yerine, masada verecekler. Fakat bu garsonla sipariş alma yöntemi yerine masalarda yer alan dokumantik kiosklar aracılığyla yapacak.

McDonald’sın New York bölgesinde yer alan restoranlarında bu uygulamaya yeni yeni başlandı. Bu yöntem ile birlikte masanın hemen yanında bulunan dokunmatik kiosktan müşteriler istedikleri ürünleri ve menüleri rahatlıkla sipariş verebilecekler. Üstelik ödemeleri bulundukları yerden kredi kartları ile yapabilecekler. Sipariş sonrasında müşterilerinin yemekleri masalarına kadar gelecek.

Ayrıca Bakınız :   Samsung Galaxy Note 4 Bataryaları Geri Çağırıyor!

Yeni uygulamaya başlanacak olan bu yöntem ile birlikte fast food zincirlerinin giderlerinin büyük bir kısmını oluşturan kasa çalışanlarının miktarında azalmaya neden olacak. Bununla birlikte fast food zincirleri rekabet edebilmek için fiyatlarını düşürebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here