arama

Merak Ettiğiniz Telefon Samsung Galaxy On7

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Samsung firmasının gün geçmesin ki telefonları piyasa çıkmasın. Özellikle son zamanlarda çıkarttığı telefonlarının giderek artması beraberinde milyonlarca akıllı telefon kullanıcısının dikkatini çekmeye başladı. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına Samsung Galaxy On7 telefonu hakkında merak ettiğiniz detayları açıklayacağız.

Son zamanlarda telefon konusunda merak edilen detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam ediyor. İşte Samsung Galaxy On7 teknik özellikleri.

Öncelikle telefonun piyasalarda 900 TL ile 1000 TL Arasında değişen fiyatlarının bulunduğunu açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda bu fiyat aralığında oldukça fazla kişinin telefon araması bu telefonun bu bantta satılan en iyi telefonlardan olduğunu gözler önüne sermektedir.

Telefonun dahili hafızasının sadece 8 GB olması biraz telefonun eksik yönü olarak dikkat çekiyor. Ancak firma kullanıcılarını mağdur etmemek için 256 GB’a kadar arttırabilir bir hafıza desteği sunmaktadır. Ekran boyutu olarak kullanılan 5.5 inçlik boyut başarılı sayılacak bir rakamdır. Ayrıca telefonda bulunan ekran çözünürlüğünün 16 Milyon piksel olması bu fiyat için başarılı sayılır.

Samsung Galaxy On7 Uzun Pil Ömrü Vaad Ediyor.

İşlemci kapasitesi olarak 1.2 Ghz kapasitesi bulunan bu telefonun 1.5 GB RAM’i bulunmaktadır. Arka kamerada bulunan 13 MP kamera ön kamerada ise sadece 5 MP olarak dikkat çekmektedir. son zamanların en çok merak edilen özelliği olan 4.5 G özelliğinin telefonda bulunduğunu da sizlere açıklamak istiyoruz. Batarya konusunda ise Li-on batarya kullanan firma 3000 mAh kapasitesinde bir telefon olarak dikkat çekmektedir. Bu batarya kapasitesinin telefon kullanıcıları için yeterli olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. 3G bağlantı hızı ile birlikte 21 saat beklemesi süresi bulunan telefonun interneti az kullanan müşteriler için daha fazla bekleme süresi olduğu gerçeği de bulunmaktadır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
67 Bin Yıl Önce Yaşamış İnsan Türü Bulundu