arama

Microsoft Surface etkinliğinde beklenen 5 şey

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Microsoft, New York’ta Salı günü bir medya etkinliği düzenliyor. Yalnızca “zamanınızın bir anı” olarak nitelendirilen etkinliğin, Yüzey donanımı, Windows 10 özellikleri ve Microsoft’un tüketicileri geri kazanmak için yeni üretkenlik çabalarına odaklanması bekleniyor . Microsoft’un yüzey sorumlusu Panos Panay, bu etkinliğe katılacak ve eski Windows sorumlusu Terry Myerson yaz boyunca ayrıldığından bu yana şirketin ilk büyük Yüzey / Windows baskı etkinliği olacak . Microsoft’un Windows’un nereye gittiğini göstermesi, en yeni Yüzey donanımlarını ortaya koyması ve belki de yeni bir şeyle bizi şaşırtması için bir şans.

YÜZEY DIZÜSTÜ 2

 

Microsoft’un Surface Laptop’u yenileniyor ve yarın yeni bir model görmeyi bekliyoruz. Microsoft, Intel’in en yeni işlemcileri ile içindeki donanımı yenilemeye ve muhtemelen RAM modelini temel modele çarpacak. Ayrıca USB-C çevre birimleri ve şarj için destek görmeyi umuyoruz, ancak son söylentiler ne Surface Laptop 2 ne de Surface Pro 6’nın daha yeni USB-C jaklarını içermeyeceğini ileri sürüyor . Surface Laptop 2’nin siyah varyantta çıkabileceği söylentileri de vardır, bu da Microsoft’un Yüzey cihazları için kullandığı gümüş renginden uzaklaşmayı işaretleyecektir.

YÜZEY PRO 6

Microsoft’un Yüzey Pro’su aynı zamanda bir yenilemeden kaynaklanıyor ve Surface Laptop 2 değişikliklerine çok benziyor. Intel’in en yeni işlemcileri ve siyah renk varyantı ile yeni bir model görmeyi bekliyoruz. Microsoft, Surface Pro ile genellikle renk değişimleri sunmamıştır (Surface Laptop’un tamamında olduğu gibi) ve ayrıca ek renkler de görebiliriz. Microsoft’un 2019’da Surface Pro tasarımını elden geçirdiği bildirildiğinden, bu son model pek çok tasarım değişikliğiyle mevcut Surface Pro’nun yenilenmesi anlamına gelecektir.

YÜZEY STÜDYOSU 2

Microsoft, New York City’deki basın toplantısında Surface Studio’yu ilk kez piyasaya sürdüğü iki yıl oldu. Mevcut modelin stokları Microsoft’un çevrimiçi mağazasında satıldığı için, yazılım üreticisi bir halefi açıklamaya hazır olabilir. Microsoft’un yeni bir stüdyo hazır olması durumunda, orijinal modelden çok daha iyi özellikler görmeyi umuyoruz. Microsoft, Intel’in en son işlemcilerini Nvidia’nın güncellenmiş bir grafik yongasının yanında kullanabilir.

WİNDOWS 10 EKİM 2018 GÜNCELLEŞTİRMESİ

 

Microsoft, büyük olasılıkla Windows 10 Ekim 2018 Güncelleme sürümünün tüketicilere kesin bir tarihini açıklayacaktır. Microsoft bu güncelleştirmeyi dahili olarak test etmeyi tamamlamıştır ve son dakika hataları olmadıkça yakın zamanda kullanıma hazır hale getirilmelidir .

WINDOWS 10 GELECEKTEKİ GÜNCELLEMELER

Microsoft şu anda 19H1 kod adı verilen bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesini test ediyor. Bu güncelleme için henüz yeni özellikler görmedik, bu nedenle bu basın etkinliği, 2019’da Windows 10’da neler olduğunu açıklamak için iyi bir zaman olacaktır. Microsoft’un, hizalama da dahil olmak üzere, Windows 10 için verimlilik özelliklerine odaklanmasını bekliyoruz. Şirketin uygulama ve hizmetlerinin birçoğunda kendi yapılacaklar uygulaması. Microsoft Launcher ayrıca Android için şirketin mobil planlarının önemli bir parçası. Bu nedenle, Windows ve Android entegrasyonuna yönelik daha fazla özellik görmeyi bekliyoruz.

SÜRPRİZLER?

Microsoft, yarın markalı bir kulaklığı yarışmada açıklayabilir. ZDNet daha önce kulaklığın Jabra Evolve’ye benzediğini bildirdi ve Microsoft Teams gibi uygulamalarda iş kulaklık kullanımı için pazarlanacak.

Microsoft ayrıca yarındaki Surface Hub 2 hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkarabilir. Donanımda modüler bir işlemci kartuşu var ve 2020’ye kadar yeni yazılım özellikleri gelmiyor. Microsoft’un, sadece yakın zamanda gerçekleştirilen Ignite konferansında sadece bir kez daha dikkat çeken Surface Hub 2 ile gösterecek çok şeyi var.

Microsoft, yarın medya etkinliği sırasında HoloLens’in geleceğini bile açıklayabilir. HoloLens 2 hakkında daha sağlam ayrıntıları duymak için bekliyorduk ve Microsoft yavaş yavaş bazı donanım değişikliklerini ayrıntılandırıyor. HoloLens 2, Microsoft’un en yeni Kinect sensörü nesli ve performansı artırmak için özel bir AI çipi içerecek . Microsoft’un şu anda Sydney kod adı verilen cihaz için bir ARM işlemcisine geçmesi ve kulaklık alanını daha hafif ve daha rahat giyerken görüş alanını iyileştirmesi bekleniyor.

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor