arama

Microsoft’nun yeni beyaz Xbox Elite denetleyicisi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

 

Microsoft bugün popüler Xbox Elite denetleyicisinin yeni bir sürümünü sunuyor. Birçoğu üç aşamalı Saç Tetik Kilitler ve kilitli tuşlar için ayarlanabilir bir kilit tasarımı ile ikinci nesil bir denetleyiciyi umuyor olsa da , Microsoft, Xbox One S konsoluyla eşleşen yeni Xbox Elite denetleyicisinin bir robot beyaz tasarımını tanıtıyor ve yeni Xbox One X beyaz .

Önceden kodlanmış Washburn olan güncellenmiş kontrolör, garip bir şekilde Windows 10 PC’lere veya modern bir USB-C portuna kablosuz bağlantılar için Bluetooth desteği içermez. 2015 yılında geri gönderilen orijinal Xbox Elite denetleyicisi ile aynı tasarıma ve özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında dört adet programlanabilir kepçe, dört adet alternatif joystick ve bir adet çok yönlü ped bulunmaktadır. Bu değiştirilebilir bileşenlerin tümü, bir kişiselleştirme uygulaması kullanarak farklı oyunlar için önayarları ayarlamaya programlanabilir

 

 

Söylentiler Microsoft’un bu yılın başlarında sızdırılan Xbox Elite V2 denetleyicisini iptal etmesini önerdi . En azından ertelenen takip, en son ertelenen, orijinalin yeni stoğu son haftalarda ortaya çıkmaya başladı ve şimdi bu beyaz versiyonu, ancak yakında ikinci nesil görmeyeceğimizi doğruladı. Umarım Microsoft, bu beyaz sürümle zaman içinde takılan tutamak bölümlerinin sorunlarına değinmiştir ve bu yıl Xbox oyuncuların kullanımına sunulduğunu öğreneceğiz.

Microsoft’un yeni beyaz Xbox Elite denetleyicisi , Microsoft Mağazaları ve GameStop’ta (ve dünya çapındaki diğer perakendeciler) 16 Ekim’de satışa sunulması bekleniyor. Fiyatı 149,99 dolardır  (981 tl) . 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor