arama

Muhteşem Osmanlı oyun incelemesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Revenge of Sultans ve Osmanlının Yükselişi şeklinde ülkemizde de popüler olan oyunların yapımcısı  ONEMT, yeni gerçek zamanlı strateji oyunu muhteşem Osmanlı.
Grafik ve tasarım olarak gerçekten başarılı bir uygulama.

 Görkemli Osmanlı, Osmanlı İmparatorluğu üzerine kurgulanmış ilk mobil MMORTS oyunu. Ve oyun içi paradan ziyade tamamen yetenekleriniz ile zafere ilerleyebileceğiniz strateji tabanlı bir SLG.

Osmanlı İmparatorluğu’nun önemli Türk topraklarında egemenlik kurduğu ve genç, korkusuz, güçlü imparatorluğun dünya geçmişine damgasına vuracağı 15. Yüzyılın ortasına doğru bir maceraya atılan oyuncular genişlemekte olan Osmanlı İmparatorluğunda bir Bey olarak görev alacak.  Oyunda orduları eğitecek, teknoloji araştırmaları meydana getirecek, kaynak toplayacak, düşmanları yok edecek, kalenizi geliştirecek ve sarsılmaz ittifaklar kurulabiliyor.  İmparatorluk genişlemeye hazırlanırken, oyuncular da cenka hazırlanıyor.

Muhteşem Osmanlı oyunundaki Türk orduları, mimarisi, çevre düzenlemesi ve kalelerinin yanı sıra ustaca tasarlanmış HD grafikler ile oyuncuları kar fırtınası, kum fırtınası, kasırga ve daha pek çok çeşitli hava durumunu tecrübe etmesini sağlıyor. Hava ekosistemi sayesinde görkemli Osmanlı oyunu, oyuncuların kendilerini hiper gerçekçi savaş tecrübesinin ortasına itiyor.

Deneyimlerimiz

Oyun deneyimini  Krallık 18 de yaşadım güzel dostlar ve aynı zamanda kötülüklerde. Çok zaman harcamanız gerekir etrafınızı tanımak krallık genelinde bir sürü  lonca binlere yakın insan var tanıdık tanıştık selamlaştık. Kaleler gerçekten parası olanlar için güçlü yani oyun daha çok satın ala yönlendirilmiş gibi gözükmektedir. Taht savaşını iki kez yaşadım ilk savaşa katılarak deneyimini heyecanını yaşadım. Hayatımızda nasıl gözüküyorsa  Parası Olan Kral  kendi kalemi bende paket satın alarak 26 level’e getirdim sonrası için bir plan yapmadım  oyun tadında oyunu braktım.

 

Krallık 18’deki Dostlara selam olsun.

Şükran ( TomrisHatun)

Pars

Karaca

Rose

Teşkilat

Ahmet ( cRuZo )

Turan  ( Turan-Kasırga)

Bedir ( Kasırga-Turan)

Barkın ( Bleck Eagle )

Oyun Özellikleri:

Osmanlı İmparatorluğu üzerine kurulu ilk mobil MMORTS
Hareket kabiliyeti yüksek ordu düzenleri
Şehirleri dümdüz edin ve yağmalayın
Stratejik cenklar dostlarınızla ortaklık yapın yırtıcı toprakları keşfedin
zengin MMORPG deneyimi

 

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
67 Bin Yıl Önce Yaşamış İnsan Türü Bulundu