arama

Müzikli Duş Ayrıcalığı

Müzikli Duş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Teknolojinin son eserlerinden bir tanesi de duşta müzik dinlemenin keyfine vardıracak bir cihaz. Bu cihaz sayesinde duşa girdiğiniz zaman istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Müzikli duş ayrıcalığı için GROHE tarafından tasarlanan cihaz oldukça kullanımı kolay, tasarımı oldukça şık yapılmış bir üründür. GROHE ve Philips sound tarafından tasarlanıp hayata geçirilen bu cihaz hem su geçirmez hem de oldukça kaliteli yüksek sesli müzikleri istediğiniz gibi dinlemenize olanak tanıyor.

Bluetooth bir hoparlör olarak geliştirilmiş bu cihaz oldukça şık bir görüntüye de sahiptir. Kullanımı ve kurulumu ise oldukça kolay. Hemen herkesin evinde bulunan duş başlıklarını andıran bir görüntüye sahip ve kurmak için herhangi materyale ihtiyaç duyulmamaktadır. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir ürün. Tek yapmanız gereken cihazı duş barına sabitlemek. Hepsi bu kadar. Daha sonra uzun bir alanda etkili olan bluetooth alıcısı sayesinde istediğiniz müziği dinlemeye başlayabilirsiniz. Müzikleri ister telefonunuzdan isterseniz de tabletinizden kısacası bluetooth özelliği bulunan herhangi bir cihazdan alarak duşta da keyifle dinleyebilirsiniz. Cihaz elektronik olmasına rağmen oldukça sağlamdır. Yetkililerce verilen bilgiye göre hemen hemen yüz elli santimden yere düştüğü takdirde bile cihaza herhangi bir zarar gelmemektedir ve duşta kullanılacağı için kesinlikle su geçirmez özelliğe sahiptir.
Cihaz üzerinde ise sade bir görünüm tercih etmişler ve cihazı açıp kapatma düğmeleri ve iki adet LED ile cihazın açık veya kapalı olma konumunu ve bluetooth durumunu gösteren düğmeler yer almaktadır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ