arama

Nintendo, kanser hastası olan hayranına Ultimate’u oyununu erken oynamasına izin verdi.

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

İç açıcı bir hikaye

Chris Taylor, herhangi bir Nintendo hayranı gibi, Super Smash Bros. Ultimate’un destansı oranlarda mashup savaşçısı olarak şekillendiğini görmeye zorlandı, ama çoğumuzun aksine 21 yaşındaki, yeterince uzun yaşayacağından emin değil. mağaza raflarında Switch oyununu görmek için. Taylor’da terminal kanseri var ve yaşamak aylar sürdü, bu yüzden arkadaşları Nintendo’nun dikkatini çekmek için bir sosyal medya kampanyası başlattı.

Geçtiğimiz hafta, Twitter ve Reddit’teki Smash Bros. hayranları, Taylor’un geçmeden önce Nihai oyununu Nintendo’nun oynamasına izin verdi ; Bu mesajlar Taylor durumundan etkilenen hayranlardan binlerce sinyal artışı elde etti.

“Ben bu biraz endişeliyim Smash ‘olsa benim ömrü boyunca ulaşamayacağı olacak ve ben yall gerçek söylemek gerekirse bu mega berbat,” Taylor Twitter’da yazdığı 12 Eylül’de. Ertesi gün, Taylor düşüncelerini şöyle sürdürdü: “Yatağım zaten yatalak olan biri için uzak bir yol. Çocukluğunun bir video oyunuyla ilgili ümitsizliğini biliyorum, ama Smash benim için çok şey ifade ediyor ve Ultimate iyi görünüyorsa kalbimi kırıyor. Hype saatinde ana üzüldüğüm için üzgünüm ama Smash ve DMC5 gibi şeyler hakkında duyduğum için üzgünüm Dinlemek acı verici olmaya başlıyor ve bana hatırlatıyor bu oyunları oynayamayacağımı, yıllar önce beklediğim anda beni yavaşça öldürmek için rastgele şansım için bekledim. ”

Taylor’un üç yıldır savaştığı bir kemik kanseri olan osteosarkom vardır. Taylor , soruları yanıtlayan sosyal medya sitesi Curious Cat’i yazdı ve “2’den fazla yüksek riskli çalışmaya katkıda bulundum . Taylor bu yılın başlarında terminal durumu için tedaviye devam etmemeye karar verdi. “Bu karara pek çok yönden baktım, şimdi kanserim için toplam 6 farklı tedavi yaptım ve göze çarpan hiçbir etkisi olmadı ya da bir defasında durumumu daha da kötüleştirdi” diye Twitter’da yazdı. Doktorunun prognozuna göre, yaşamak üç ila altı aydır.

Nintendo’nun Taylor’un hikayesini kalbe götürdüğü anlaşılıyor: Smash Bros. hayranı , bugün daha önce Nintendo temsilcilerini ziyaret eden arkadaşlarıyla ve aileleriyle birlikte Super Smash Bros. Ultimate’un E3 demosunu çektiği görüntüleri paylaştı . Taylor ve Nintendo, yorum taleplerine hemen yanıt vermedi. Twitter’da Taylor, “yeni gelen hype’a katılmaktan” mutluluk duyduğunu söyledi.

 

etiketlerETİKETLER