arama

Nokia, Steel Limited Edition Akıllı Saatleri Yeniden Duyurdu.

Nokia Steel Limited Edition
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Nokia, Steel Limited Edition adlı akıllı saatlerini yeniden piyasaya çıkardı. Mevcut Black ve White modellerine ilave olarak iki yeni renk olan Full Black ve Rose Gold ile geliyor. İyi haber şu ki yeni piyasaya sunulan Nokia Steel Limited Edition akıllı saatler şirketin resmi web sitesinden satın alınabiliyor . The Rose Gold 149.95 dolardan (yaklaşık 579 TL), Full Black versiyon ise 129.95 dolardan (yaklaşık 502 TL) fiyatlandırılıyor. Akıllı saat ile ilgilenen alıcılar, sitesinden tercih ettikleri modeli satın alabilirler.

Şirket, saatte bir yıl garanti veriyor ve 30 günlük iade politikası ile dünya genelindeki müşterilere ücretsiz gönderim hizmeti sunuyor. Ayrıca, Nokia tarafından hazırlanan bu akıllı ekranlar, tamamen siyah PVD’ye sahip, korozyona dayanıklı 316L Paslanmaz Çelik kılıftan yapıldığı ve ayrıca Rose Gold kaplaması ile geldiği için tasarım açısından oldukça prestij sahibi. Nokia, üstün kaliteli ve şık bir görünüm için bilekliklerde birinci sınıf bir İtalyan derisinin kullanıldığını söyledi. İlginçtir, Rose Gold modelinde Gri veya Rose Gold deri gibi iki farklı kordon seçeneği mevcuttur. Full Black modeli ise siyah bir kordon veya kahverengi deri seçeneği ile birlikte gelir. Her iki model için de kayışlar silikondur. Ancak, yeni Nokia Steel Rose Gold ve Nokia Steel Full Black akıllı el saatleri standart olanlara kıyasla daha az özelleştirme seçeneğine sahip görünüyor.

İşlevsellik konusunda Nokia Steel watch, kullanıcıların durumunu izler ve akıllı telefondaki Nokia Health Mate uygulamasıyla senkronize olur. Saat, uyku, yüzme, kalp, çevre, kalorilerin yanı sıra koşu, koşu ve günlük hayatta alınan her adım gibi aktiviteleri de takip eder. Teknik özelliklere gelince, standart modellerle hemen hemen aynı. Cihaz, şirketin 8 ay pil ömrü sağlayacağını iddia eden bir CR2025 pille çalışıyor. Cihaz, iOS 8 veya daha üstü bir iPhone ve Android 5.0 veya daha üst bir sürüm çalıştıran Android akıllı telefonları desteklemektedir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor