arama

Note 8 ile Ekran Görüntüsü Alabilir Miyiz?

Note 8 İle Ekran Görüntüsü Almak
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Samsung, Galaxy Unpacked isimli bir etkinlik üzerinde, çeşitli tanıtımlar gerçekleştirdi ve bu sırada haliyle Note 8 modeli de ön plana çıkmış oldu. Önümüzdeki ay kullanıcıların beğenesine sunulacak olan bu cihaz için, pek çok çalışma ve tasarım sunuluyor. İddialı yaklaşımlarla birlikte ön plana çıkan bu cihaz için, kaçırılmayacak yenilikleri rahatlıkla bulabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Note 8 cihazının üzerinde yer alan her hangi bir ana tuş yok. Yani fiziksel tuşlara veda edilmiş durumda telefonda. Cihazın kullanımına bağlı olarak bazı farklılıklar ön plana çıkıyor bu sayede. Ama tabi bazı konuda zorluklar da yok değil. İnsanlar merak ediyor çünkü bu tarz bir güncellemenin ne gibi artılar sağlayacağı konusunu. Peki ama Note 8 ile ekran görüntüsü nasıl alınacak? Hemen anlatalım.

İki seçeneğimiz var. Bunlardan ilki cihazla gelen S pen kalemini çıkarmanız ve ardından açılan akıllı seçim bölümünü işaretlemeniz ve ekran görüntüsü almanız olacak.

Note 8 İle Ekran Görüntüsü Almak

Bir diğer seçim ise klasik Android kombinasyonlarından birisi oluyor. Aynı anda güç ve ses kısmına bastıktan sonra bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ortalama 2 saniyelik bir baskı süresi yeterli olacaktır sizin için. Çeşitli seçimlerin ve fırsatların, bu kapsamlar dahilinde ön plana çıkmasıyla ilgili olarak yapılacak her türlü seçimin ve fırsatın, kaçırılmayacak noktalarda ön plana çıkarılmasını da en estetik noktalarla sizlere sunabiliriz.

Note 8 ile ilgili çalışmalarda ve tasarım seçeneklerinde ön plana çıkarılan birbirinden farklı yaklaşımları birkaç tıklama ile inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Bu konularda üretilen, uygun dokunuşları ön plana çıkaran Samsung, sizlere kaçırılmayacak ayrıcalıklar sunmaya ve uygun seçimleri ön plana çıkarmaya tüm hızıyla devam edecektir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor