arama

OnePlus 5T İçin OnePlus 5 Satışı Durdurulacak.

OnePlus 5T İçin OnePlus 5 Satışı Durdurulacak.
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

OnePlus’ın en yeni amiral gemisi OnePlus 5T , yarın sadece Hindistan’da Amazon üzerinden satışa sunulacak. Bunun ötesine geçen OnePlus Hindistan Genel Müdürü Vikas Aggarwal, Indianexpress.com ile yaptığı röportajda şirketin gelecekteki planlarına genel bir bakış verdi. Bunun yanı sıra, yeni çıkan OnePlus 5T hakkında da konuştu. Şirketin satışlara tek cihaz üzerinden devam edeceğini OnePlus 5 satışı durdurulacak dedi. Ayrıca, OnePlus 5T tamamen yeni bir üründen ziyade OnePlus 5’in bir varyantı olarak kabul edilmelidir, çünkü benzer özelliklere sahip genel bir iyileştirme ile piyasaya sunulmuyor.

OnePlus 5’in hayranı iseniz, o kadar çok üzülmeyin. Şüphesiz, akıllı telefonun şatışı hemen ortadan kalkmamaktadır. Bununla birlikte, şirket tarafından alınan karar bizcede mantıklıdır; çünkü aynı fiyata daha iyi bir telefon mevcutsa, neden OnePlus 5 tercih edilsin ki?

Çinli akıllı telefon üretisi şirket sadece üç yıllık bir marka olmasına karşın başarısı ile hint pazarının premium akıllı telefon markası olmayı başardı. Şirket, ülkedeki mevcut varlığını güçlendirmeyi planladı mı diye sorulduğunda, OnePlus Hindistan GM şu an çevrimiçi segmentteki odaklanmanın kendileri için başarılı olduğunun stratejileri sayesinde olduğuna dikkat çekti. Fiyat aralığını göz önünde bulundurursanız, OnePlus cihazları birinci sınıf orta sınıf kategorisine girer. Bu nedenle hedef müşterileri doğal olarak internet erişimine sahiptir. Şu anda OnePlus, Bangalore ve Delhi’de deneyimli mağazalara sahip.

Hindistan’daki premium akıllı telefon segmentinin geleceği hakkında konuşan Vikas Aggarwal, daha fazla insanın artık akıllı telefonlar tercih ettiğini düşünüyor. Daha önce orta segment cihazları kullananlar daha pahalı akıllı telefonlara geçmek istiyorlar. OnePlus’ın sadece pazar payını genişletmek için orta segment akıllı telefonları üretmediğine de dikkat çekti.

Son olarak, OnePlus’ın, giriş seviyesi bir marka olmadığı için, Çinli ürünlerin daha aşağı derecede olduğu konusunda Hintli akıllı telefon kullanıcılarının algısına asla bakmak zorunda kalmadığını da ekliyor. Ona göre, şirket kaliteli ürünler sunarken, insanlar küresel veya Çin markası olmasına bakmaz.

etiketlerETİKETLER

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor