arama

OnePlus 5T New York’ta Tanıtıldı.

OnePlus 5T
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

OnePlus 5T, Perşembe günü New York’ta düzenlenen bir etkinlikle resmi olarak tanıtıldı. Tanıtımı aynı anda similasyon ile Hindistan’da da gösterimi gerçekleştirildi. Cihazda beklendiği gibi OnePlus 5’e kıyasla çok fazla farklılık göstermedi.

Akıllı telefonun geliştirilmiş kamera ve 18:9 oran ekranıyla, OnePlus 5 ile aynı fiyat bandında olması modeli etkileyici kılsada, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkması büyük bir hayal kırıklığı. Bununla birlikte, OnePlus’ın buna bir çözümü var gibi görünüyor. Şirket, OnePlus 5T’nin birkaç ay içerisinde Android 8.0 Oreo güncellemesini alacağını duyurmuştu. Bu ayın ilerleyen günlerinde, Haziran ayında piyasaya sürülen OnePlus 5 için Android 8.0 Oreo açık beta sürümünü yayınlayacak. Ayrıca, OnePlus 5T’de, bu yılın aralık ayı sonuna kadar Android 8.0 Oreo açık beta güncellemesini alacak. Özellikle, Android 8.0 Oreo’nun beta yapısı, OnePlus akıllı telefonlarda flash manuel olarak ayarlanmaktadır.

Şirket, Android Oreo’nun nihai OTA güncellemesinin son amiral gemisi akıllı telefona aktarıldığını henüz duyurmadı. Ancak, istikrarlı Android 8.0 Oreo güncellemesinin 2018 başında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Android 8.0 Oreo güncellemesinin yanı sıra, şirketin gelecek OxygenOS güncellemesini en erken önümüzdeki yıl piyasaya sürmesi bekleniyor.

Farkındaysanız, Android 8.0 Oreo ile, daha hızlı önyükleme süreleri, otomatik doldurma, bildirim noktaları, yeniden tasarlanan ayarlar, akıllı metin seçimi, yenilenen Google Asistan, Google Play müzik bildirimleri ve Picture-in-Picture modu gibi özellikler gelecek. Kısa süre önce OnePlus 3 ve OnePlus 3T, Android Oreo’nun açık beta sürümünü aldı. Zaten bu akıllı telefonların çoğu bu yılın sonuna kadar istikrarlı güncellemeyi alacağı ancak planın değiştirilmiş olduğu açıklandı.

OnePlus 5T 6GB / 8GB RAM ve  64GB / 128GB dahili depolama alanı gibi iki farklı seçenek duyuruldu. Fiyatları ise sırasıyla 509 dolar ve 586 dolar olarak açıklandı. Akıllı telefon, 21 Kasım’da Amazon prime müşterileri için satışa çıkacak ve gerçek satışları 28 Kasım’da Amazon Hindistan üzerinden gerçekleşecek.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor