arama

Etkileyici boyut ve özellikler ile Honor Note 10 !!

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • fulya ırkoren
  • 1 Star
    Loading...

Huawei’ye yakın bir marka olan Honor, adından da anlaşılacağı gibi, phablet hattını canlandırmaya hazırlanıyor. Onur Notu 10, ilk görünümünü, sözde resmi ürün sayfasında tasarımını ve ilginç teknik özelliklerini açığa çıkaran bir sızıntı şeklinde yaptı.

 

Honor durdurulamaz gibi görünüyor. Mükemmel kalite / fiyat oranına sahip akıllı telefonlar üreten Çin markası, yeni bir ürün yelpazesi sunmak üzere. honor note 10 ve Görünüm 10 pazarına vardıktan sonra da cömert boyutu ve büyük bir batarya ile bir phablet Note 10, geliyor gibi görünüyor. Haber, resmi ürün sayfasının ortaya çıktığı ve tasarım ve teknik özelliklerini ortaya çıkardığı Çin’den doğrudan geliyor.

 

Tanıdık bir tasarım

Honor note 10 altın bir palto sporu. Bu ilk görüntülerde, metal bir kabuk ve öndeki geniş ekran ile View 10’a benzer bir tasarım bulacaksınız. Ön tarafta, QHD çözünürlüğüne ve 6.9 inçlik bir aşırı köşeli, birkaç yıl öncesine kadar tabletler için ayrılmış boyutlara sahip olduğu söylenen 18: 9 biçimli bir ekran var. Panel muhtemelen Samsung tarafından üretilen bir AMOLED olacaktır.

 

1549559 bicubic

 

Parmak izi okuyucusu, arkada, eski güzel günlerde olduğu gibi, ekranın altında değil. Vücutta iki adet yatay olarak düzenlenmiş kamera var, ana model AI tarafından desteklenen 16MP’ye sahip.

 

Maksimum güç için Kirin

Teknik şartnamelere adanmış bölümde, üst sınıf HiSilicon SoC ve  Huawei ve Honor’un çok sevdiği Kirin 970 var. Bu 6GB RAM ve 128GB dahili bellek ile birleştirilmiştir. Cihaz, klasik ev yazılımlarından% 30 daha az güç tüketimi ile% 60 daha fazla performans vaat eden Huawei’nin Boost GPU yazılım teknolojisine sahiptir.

 

1549558 mitchell

 

En etkileyici özellik, muazzam ön panele rağmen uzun bir ömrü garanti etmesi gereken kesinlikle 6000 mAh’lik büyük bir bataryadır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor