arama

Outlast Tamamen Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

Outlast Tamamen Ücretsiz
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Seyfullah Karan
 • 1 Star
  Loading...

Dünyanın en korkunç oyunları arasında gösterilen Outlast oyunu tamamen ücretsiz oldu! Elinizdeki bir kamera cihazıyla korkunç yaratıklardan saklanmaya çalıştığınız oyun, önümüzdeki iki gün boyunca ücretsiz indirilebilecek. Bunun için Cumartesi günü saat 18’e kadar Humble Store üzerinden oyunu sepetinize eklemeniz gerekiyor. İşin güzel tarafı ücretsiz olan sadece Outlast oyunu değil! Whistleblower isimli DLC eklentisini de hiçbir para ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Nasıl indirilir?

Humble Store’a kayıt olduktan sonra DRM koruması kaldırılmış bir şekilde Outlast oyununu indirmeye başlayabilirsiniz. Bunun için size verilecek olan Steam anahtar kodunu edinmeniz gerekiyor. Daha sonra bilgisayarınızdaki Steam uygulamasını açıp anahtar kodunu doğru bir şekilde girmeniz yeterli. Oyunun başarıyla kütüphanenize eklenmesiyle birlikte korku dolu anlar yaşamaya başlayabilirsiniz!

Normalde bayağı pahalıydı

Söz konusu kampanya oyun satın almak için yeteri kadar bütçe ayıramayanları bir hayli memnun etti. Üstelik Outlast’ın normalde 28.88$’a (yaklaşık 100 TL) satıldığını hesaba katarsak, cebinizde kalacak para miktarı kesinlikle tatmin edici. Steam oyun sayfasında yüzde 90 oranlarında pozitif yoruma sahip olan Outlast, konusuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Colorado’nun uzak dağlarında bulunan Mount Massive Asylum isimli terk edilmiş bir akıl hastanesinden geçen oyunda araştırmacı bir gazeteciyi canlandırıyorsunuz. Karşınıza aniden çıkan ve “scary-jump” ismi verilen ani irkilmelere sebep olan canavarlar, ürkütücü ambiyans ve müzikle beraber oyunun en korkunç öğeleri arasında yer alıyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor