arama

Oyun İçin Üretilen Razer Akıllı Telefon Sızdı.

Razer Akıllı Telefon
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Razer hakkında uzun süredir söylentileri dolaşan ve oyuncuları hedef alan bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını öne sürülüyordu. 1 Kasım’da piyasaya çıkması beklenen Razer akıllı telefon GFXBench veritabanında zaten tespit edilmiş ve iddia edilen cihaz internette sızdırılmış durumda. Ancak, şirketin gelecekteki cihazlarıyla ilgili belirli bilgileri sızdırmasının yanı sıra, Razer akıllı telefonu İngiltere merkezli bir web sitesinde satışa bile sunulmuştur. Razer Telefon olarak adlandırılan, cihaz satış listesine eklenmiş ancak stoklarda görünmemektedir.

Listeye göre özelliklerine gelince, Razer Telefonu, 120Hz yenileme hızına sahip 5,72 inç IGZO ekran, çift yüz hoparlörlü Dolby Atmos ses ve THX tarafından onaylanmış yükselticiler ile birlikte geliyor. Ayrıca, 12 megapixel birincil sensör ve 13 megapiksel ikincil sensör oluşan çift arka kamera olduğu söyleniyor.

Cihazın 4000mAh batarya ve hızlı şarj için Qualcomm Hızlı Şarj 4+’yı destekleyeceği söyleniyor. Akıllı telefonun 8GB RAM ve 4G desteği de var. Her durumda, Razer yeni akıllı telefonuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamaktadır ve internet sayfasındaki bu bilgiler tam olarak güvenilir değildir.

Razer akıllı telefonun oyun odaklı olmasını beklerken, daha önce söylentiler bunun QHD çözünürlüğü ve 16:9 en / boy oranı, Snapdragon 835 SoC ve 64GB depolama alanı ile 5.7 inç ekranla gelebileceğini öne sürdü. Kameraların 12MP ana kamera ve 8MP ön yüzü algılayıcı olduğu söylendi. Razer akıllı telefonu büyük olasılıkla Android işletim sisteminde çalışacak.

Şirket, 2015 yılına dayanan Android tabanlı Ouya oyun konsolu satın alarak Google’ın işletim sistemine olan ilgisini duyurmuştu. Bu yılın başlarında şirket ayrıca Nextbit akıllı telefon üreticisi satın aldı. Kısacası Razer akıllı telefon çok kısa bir süre içerisinde piyasada olabilir.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ