Özel Beko Servis İzmir

0
88

İzmir etrafında bulunmakta olan müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için Beko Servis İzmir olarak ekip arkadaşlarımız ile beraber sizin yanınızdayız. Cihazlarının modeli her ne olursa olsun elimizde bulundurmakta olduğumuz orijinal yedek parçalar ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyor ve bu bir yıl süre içerisinde ne zaman isterseniz bizimle iletişime geçme şansına sahip oluyorsunuz.

Gerekli olan değişim işlemlerini yaptırmak için tek yapmanız gereken çağrı merkezimiz üzerinden bizimle irtibata geçmek olacaktır. İletişim bilgilerini ve bugüne kadar yapmış olduğumuz İşler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemizde bulunmakta olan içerikler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Diğer özel servisler daha farklı olarak birinci amacımız siz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için güler yüzlü hizmet politikamız ile beraber aynı zamanda gerekli olan işlemleri mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde tamamlıyoruz. Müşterilerimizin büyük bir bölümü onları bekletmediğimiz için sunmuş olduğumuz hizmetlerden çok memnun kaldığını söylüyor.

Eğer siz de bugüne kadar almış olduğunuz hizmetlerden sıkıldıysanız ve artık kalitenin farkını yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü ve günün 24 saati aktif olan çağrı merkezimiz sayesinde ekip arkadaşlarımız ile ne zaman isterseniz iletişim kurma şansına sahip olacaksınız. Hemen bizi arayın ve cihazlarımızın bakım onarım işlemlerini Beko Servis İzmir olarak profesyonel bir şekilde yapalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here