arama

PlayStation, E3 2019’u atlıyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen Nazlı Şen
  • 1 Star
    Loading...

Sony’nin duyurusuna göre PlayStation resmi olarak E3 2019’u atlıyor. Bu, oyun devi gösterisi katılmayacak E3 24 yıllık tarihinde ilk kez işaretler aracılığıyla Variety .

Açıklamada için serbest Game Informer , Sony sanayi geliştikçe, Sony Interactive Entertainment zümrenizi yaratıcı fırsatlar aramaya devam ediyor”, konuyla ilgili bir yorumda, yıllık konferansı atlama olacağını doğruladı. PlayStation hayranları dünyayı bizler için kullanıyor ve biz her zaman yenilik yapmak, farklı düşünmek ve oyuncuları memnun etmenin yeni yollarını denemek istiyoruz. Sonuç olarak, 2019’da E3’e katılmamaya karar verdik. 2019’da topluluğumuza katılmanın yeni ve tanıdık yollarını araştırıyoruz ve planlarımızı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Haberler Sony’nin son aylarda iptal ettiği ikinci büyük PlayStation etkinliğini işaret ediyor. Şirket ayrıca , her yıl PlayStation Experience etkinliğini Aralık ayı başında da yayınlamıyor . Sony Interactive Entertainment’ın dünya çapındaki stüdyolarının başkanı Shawn Layden’e göre sorun, şirketin etkinliği haklı çıkarmak için yeterli yeni malzemeye sahip olmamasıydı. “Beklentileri gerçekten yüksek seviyeye getirmek istemiyoruz, sonra teslim etmiyoruz. Bu zor bir karardı, ”dedi Layden.

Ekim ayında, Sony başkanı ve CEO’su Kenichiro Yoshida , PlayStation 4’ün ardılına yönelik planlarını doğruladı ve Sony’nin yeni bir cihazın duyurulmasına ve piyasaya sürülmeye başlaması için PS4’teki çabalarını sarsması gerektiğine dair spekülasyonlara yol açtı. PlayStation 5 – 2019 veya 2020’de.

Sony, E3’ü atlayan ilk büyük şirket değil; Nintendo, 2013 yılında , bugün hâlâ yaptığı çevrimiçi basın toplantıları lehine konferansa katılmamıştır (şirket son yıllarda bir stand sahibi olmuştur).

etiketlerETİKETLER