Pokemon Go Beyaz Perdeye Taşınıyor

0
294

Son zamanların en çok konuşulan oyunu Pokemon Go beyaz perdeye taşınıyor.Yayınlanmasından itibaren tüm Dünya’yı etkisi altına alan Pokemon Go diğer sektörleri de etkisi altına almaya başardı gibi görünüyor. Deadline ‘ dan yapılan açıklamaya göre , Legendary Pictures ve Pokémon Company bir film üzerinde anlaşmaya vardıkları şeklinde.

Legendary Pictures İnterstellar , The Dark Knight Rises ,Jurassic World gibi gişede büyük başarılar elde etmiş ve görsel açıdan büyük övgüler alan filmlerin çıkış merkezidir.Görsel açıdan başarılı bir şirketin pokemon filmini çekmeye başlaması hayranlarını mutlu edeceği kesin.

Filmin konusu hakkında kesin bir açıklama bulunmamaktadır ama söylentilere göre filmin konusunun Nintendo 3DS’ in  3 Şubat 2016 tarihinde sadece Japonya’da çıkarttığı Great Detective Pikachu oyunundan esinleneceği şeklindedir.

Ayrıca Bakınız :   2018 en iyi Wordpress eklentileri Hangileri

Pokemon Go beyaz perdeye taşınıyor 2

Filmin çıkış tarihi kesin olmamakla birlikte filmi 2017 yılına yetiştirmek için ilk öncelik listesine alacaklarını oyun tüm Dünya’da bu kadar popülerken tahmin edebiliyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here