arama

PUBG Mobile, katil güncellemesiyle 20 milyon aktif oyuncuyu kutluyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Dilek Aksoy
 • 1 Star
  Loading...

En modern oyunlardan biri olan Player Unknown’ın Battlegrounds’u (popüler olarak PUBG olarak biliniyor), bu yılın başlarında Android’e ulaştı ve bir parça vuruşu ispatladı. Daha da iyisi, popüler savaş royale oyununun bu mobil versiyonu iyi destekleniyor ve bir dizi yeni özellik en son güncellemeyle geldi. Ormanda havalı yeni silahlar denemeye hazır mısın? Dövüşe atlayıp o tavuk yemeğini kazanma zamanı!

Dünya çapında 20 milyon savaşçı

İlk defa, PUBG Mobile günde 20 milyondan fazla oyuncuyu aktif hale getirdi.

Her gün 20 milyon aktif kullanıcı Japonya, Kore ve Çin’den gelen rakamları içermez, dolayısıyla dünya çapında toplam sayı aslında daha da yüksektir. Geçen hafta 14 hafta süren, 200’den fazla ülkeden 130’dan fazla oyuncu toplam 864.425,575 tavuk yemeği kazandı.

864,425,575 tavuk yemeği! Onların kaç tanesiydi?

Ve hepsi bu değil. Bu haber ayrıca Sanhok Haritası, yeni silahlar ve daha fazlasını ekleyen savaş rotası için bir tampon güncellemesiyle birlikte geliyor.

Güncelleme: PUBG Mobile’ın 0.8.0 sürümü Sanhok haritasını, yeni silahları, yeniden işlenmiş sosyal özellikleri ve daha fazlasını ekler

PlayerUnknown’ın Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile) için Eylül güncellemesi ile yeni Sanhok haritası mobil oyunculara ulaştı.

Bu orman manzarası, oyuncuları çeşitli arazilerde yoğun, yakın mesafeli ateşe maruz bırakan kompakt bir alandır. Ormanın kralı olmak için yeni taktikleri benimsemelisiniz. Verilerinizi kaydetmek için, yeni harita otomatik güncellemeden ayrı bir yükleme olarak kullanılabilir ve bunu çöpçatanlık menüsünde bulabilirsiniz.

Sanhok haritasına ek olarak, en son güncelleme, oyuncuların bir maçta taktik olarak birlikte çalışmasını kolaylaştıran silahları ve sosyal özellikleri ekliyor ve hoş bir hareketle hileci bildirmeyi kolaylaştırıyor.

 • Yeni Silahlar ve Araçlar: Sanhok, Flare Gun, QBZ, Muscle Car ve kurşun geçirmez UAZ dahil olmak üzere çok sayıda yeni silah ve araç ile geliyor.
 • Hile Önleme Önlemleri:  Seyirci Modunda, Temel Bilgiler ve Sonuçlarda yeni bir raporlama işlevinin yanı sıra, hile yapıcılarının daha iyi algılanması
 • Sezon verileri:  Şimdi genel bakış, başlık, en yüksek sıralama ve daha fazlası dahil olmak üzere bir sezonun tüm istatistiklerini gösterir.
 • Oynanış geliştirmeleri:  Sohbet sistemi, klan sıralaması, hava kalemi öğeleri, arkadaş listeleri ve daha fazlası yeniden işlendi. Tüm detaylar için burada tam yama notlarına gözatın.

Yeni güncelleme v0.8.0 olarak adlandırıldı ve hem Android hem de iOS platformlarında resmi olarak kullanıma sunuldu.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor