Radyo 2000 Dinle

0
472

Radyo 2000 arabesk müzik yayını yapan bir radyo istasyonudur. Radyo, 2000 Medya tarafından kurulmuş olup dijital platformlarda da yayını mevcuttur. Radyo 2000 “Arabeskin Kalbi” sloganı ile yola çıkmıştır. iPhone ve Android telefonlar için 2000 fm’in bir uygulaması bulunmaktadır ve dinleyiciler rahatlıkla bu uygulamayı indirerek radyo yayınlarına ulaşabilirler. Radyo 2000 arabeskin farklı farklı yorumlarını dinleyicileriyle buluştururken insanlara arabesk müzik sevgisi de aşılıyor.

Radyo 2000 Programları

Radyo 2000 genel olarak arabesk müzik yayını yapmaktadır. Arabesk müziğin en sevilen ve en çok tercih edilen sanatçılarını dinleyicilerle buluşturur. Bununla birlikte yayıncıların hoş sohbeti ile de birçok dinleyiciyi çekmeyi başarmıştır. Arabesk müziğin birçok alt dalının olduğunun bilincinde yayıncılar her programla dinleyicileri arabeskin başka bir yüzü ile karşılıyorlar. Radyo 2000 fm her yayıncının kendine özgü arabesk anlayışı dinleyicilere hem aynı müziğin farklı yorumlarını sunuyor hem de hayat üzerine sohbetlerde dinleyiciyi başka dünyalara götürüyor.

Radyo 2000 Frekans

Radyo 2000 dinle İstanbul merkezli olup yalnızca İstanbul karasal frekansına sahiptir. Radyo 2000 İstanbul’da 90.6 frekansından dinlenebilir. Ayrıca aynı frekans kullanılarak tüm Marmara Bölgesi şehirleri tarafından Radyo 2000’e ulaşılabilir. Radyonun Turksat yayını da bulunmaktadır. Turksat 4a frekans: 11593, symbol: 25000, polarizasyon: vertical, fec:3/4 değerleri uydu alıcılarına girilirse Turksat uydu üzerinden 2000 fm erişim kolaylıkla sağlanmış olur.

Radyo 2000 Yayın Akışı

Farklı arabesk yorumlarının bir noktada buluştuğu Radyo 2000 arabeskin en sevilen isimlerinin eserlerinin yayınlandığı bir radyodur. Zet Ömer, Baydamar Ersin, Tuğrul, Gökkuşağı Gökhan, Çilekeş Radyo 2000’in hafta içi yayınlarını yapan ve hoş sohbetleri ile dinleyicilerin gönlünü kazanmış programcılarındandır. Hafta içi sabah 7 itibariyle Zet Ömer ve seçtiği arabesk parçalar dinleyici ile buluşur. Baydemir Ersin’in yayını ise saat 10’da başlar. Yayın akışı Tuğrul’un Ekspresi ile devam eder. Tuğrul’un Ekspresi saat 14’de başlayıp 3 saat süreyle yayınlanır. Bu sürenin sonunda dinleyicileri Gökkuşağı Gökhan programı karşılar. Gün 23’te başlayan Çilekeş programı ile sonlanır. Gerek sohbet gerekse müzik açısından dinleyiciler oldukça keyifli dakikalar yaşamış olurlar.  Arabesk Müzik dinlemek için canlidinlefm.com adresinin arabesk radyolar kategorisini takip etmeye devam edin.

Radyo 2000 Dinle

PAYLAŞ
Önceki İçerikAmmyy Download
Sonraki İçerikMacbook Modelleri Neler?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here