arama

Razer ilk Xbox One fare ve klavye ile dalga geçiyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Xbox One’ın ilk resmi kablosuz faresi ve klavyesi işte çalışıyor ve Razer iki ürünün neye benzeyeceğini açıkça gösteriyor ve daha fazla bilgi edineceğimiz zaman.

Tam ortaya çıkan görüntü aslında geçtiğimiz ayın sonunda serbest bırakıldı , ancak çoğunlukla radarın altından uçuyor gibi görünüyor. Şu anda şirket, çiftini ilanlarını duyururken, CES’in ilk günü olan 8 Ocak ile çakışıyor.

Biz yarım yıldır tanıyorum Razer Xbox One için fare ve klavye desteğine Microsoft ile ortaklık vardı ve gelecek başlıklar için önemli etkileri olabilir. Xbox One oyuncuları uzun bir süredir fare ve klavye desteği istiyorlar – konsol Kasım 2013’te piyasaya sürüldü ve bu özellik sadece geçen ay geldi – ancak Microsoft çok uzun süredir dirençliydi çünkü bazı taraftarlar hassas fare hareketinden korktukları için oyunculara haksız avantajlar sağlayabilir . Hala Microsoft’un fikrini oyuna bu kadar geciktirdiğini merak ediyoruz. Belki Halo Sonsuz Windows 10 oyun PC ve Xbox One konsolları hem geliyor, çapraz platform klavye ve fare çok oyunculu sunacak.

Klavyenin ne kadar tutacağını öğrenmek için Ocak ayına kadar beklememiz gerekecek, ancak klavyenin sağ alt tarafındaki bir Xbox düğmesi de dahil olmak üzere, bu ilk resmi görüntüde birkaç önemli ayrıntı görebiliyoruz. oynamak için kucağınızda dengeli kalması beklenen kayma bir fare altlığı olun.

Gözlerimiz bizi aldatmazsa, yeni çevre birimi Razer’in önceki mikro dolaplar ve Buhar Makineleri için önceki klavye klavyesi çabasından çok uzak . Bu sefer, tam boyutlu bir PC oyun faresi (bir Razer Mamba gibi görünüyor) küçük bir yerine, artı tam mekanik anahtarlar ve Razer renk değiştiren Chroma arkadan aydınlatmalı tuşlar gibi görünüyor. Haziran ayında, Xbox geliştiricilerinin oyunlarını büyütmek için bu Chroma renklerine erişebileceklerini bildirdik .

etiketlerETİKETLER