arama

Samsung Galaxy J710 Alınır Mı?

samsung galaxy j,samsung galaxy j710
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Samsung firmasının en son çıkarttığı telefonların başında gelen Samsung Galaxy J710 hakkında yaptığımız araştırmalardan sonra sizlere bu telefon hakkında merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz. Özellikle son zamanlarda akıllı telefon piyasalarında yaşanan hareketlilikten sonra Samsung Galaxy J710 hakkında gelen birçok soru bulunmakta. İşte telefon hakkında merak ettiğiniz özellikler ve teknik detaylar burada.

Fiyat olarak öncelikle telefonun 1200 TL ile 1350 TL arasında değişen fiyatların bulunduğu açıklamakta fayda var.

Teknik özellikler olarak telefonun ağırlığının 170 Gr olduğunu açıklamakta fayda var. Telefonda kullanılan hafıza firma tarafından attırabilir özellik eklenerek 256 GB’a kadar hafıza kartı desteklemektedir. Bu son nesil telefonlarda en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Özellikle bu konuda alacağınız SD kart ile telefonunuzun hafızasını oldukça fazla yaparak istediğiniz türden oyun ve benzeri programları telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy J710 telefonunda bulunan dahili depolama hafızası ise 16 GB olarak belirlenmiştir. Ekran boyutu olarak karşımıza bu telefonda son zamanların en çok tercih edilen boyutu olan 5.5 inçlik bir ekran çıkmaktadır. Telefonda kullanılan çözünürlüğün ise 1280×72 piksel olarak ayarlanmıştır.

J710 İle Net Fotoğrafların Keyfini Çıkarın

İşletim sistemi olarak telefonda son nesil Andorid uygulama olan 6.0 Marshmallow kullanılmıştır. Kamera konusunda piyasalarda bulunan birçok telefonda olan 13 MP kullanılmıştır. Ön kamerada ise 5 MP tercih eden firma bu konuda bu fiyata uygun bir kamera seçeneği uygulamıştır. En çok merak edilen özelliklerden biriside batarya konusunda firmanın tercih ettiği 3300 mAh bataryası oldukça dikkat çekici bir konumdadır. Bu konuda firmanın yaptığı batarya oldukça başarılı sayılabilecek cinstendir. RAM kapasitesi olarak ise 2 GB bu fiyata başarılı. Telefonun 24 aylık garanti süresinin olduğunu belirtmek isteriz. Ancak yedek parça konusunda biraz pahalı olan bu telefonu alırken mutlaka ama mutlaka garanti yaptırmayı size tavsiye ederim.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
67 Bin Yıl Önce Yaşamış İnsan Türü Bulundu