arama

Samsung Galaxy Note 8 Çift Kamera ile Geliyor

Samsung Galaxy Note 8
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Dünyanın merakla beklediği Samsung Galaxy Note 8’in nezaman çıkacağı merak konusu olmayı sürdürüyor. Note 7’nin Ağustos ayında tanıtılmış olması Galaxy Note 8 hayranlarını heycanlandırmış durumda. Geçen sene büyük hayal kırıklığına uğrayan ve telefonlarında meydana gelen patlamalardan sonra kullanıcıları tarafından birçok şikayet alan firmanın Note 8’i nezaman tanıtacağı merak konusu olmayı sürdürüyor.

Samsung Galaxy Note 8’de kullanılacak olan çift arka kameranın basına sızması heyecan yaşanmasına neden oldu. Note 7 telefonlarında meydana gelen batarya patlamalarında sonra Apple firması ile yaptığı rekabette çok gerilere kalmıştı. Firmanın bu sene içerisinde çıkarttığı yeni telefonu S8 ve S8 Plus’un gösterdiği başarılı satış rakamları firmanın yeni atımlar içerisinde olduğunu bizlere gösterdi. Note 7 telefonlarında meydana gelen patlamalardan sonra piyasalardan telefonlarını toplatan ve bu senenin son çeyreğine doğru yeni Note 7’ler ile karşımıza çıkması beklenen firmanın, yeni amiral gemi telefonu olan Samsung Galaxy Note 8’de çift arka kamera özelliğinin yanı sıra parmak izi okuyucu sensörünün de arka kameraların hemen altında bulunacağı basında sızdırıldı.

Ekran gövde oranı ile de kullanıcılarına daha fazla bir kullanım alanı sunması beklenen Samsung Galaxy Note 8’de arka kameranın dışında ne gibi özelliklerin geleceği şimdiden merak konusu olmaya başladı. Cep telefonlarında kullandığı kalem ile de kullanıcılarının dikkatlerini çeken firmanın yeni çıkartacağı cep telefonlarında kalem özelliğini getirmesi bekleniyor.

Basına sızan görsellerde yer alan bu bahsettiğimiz özellikler dışında telefonun özellikleri hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Yakın zamanda tanıtımı beklenen telefonun özellikleri açıklanır açıklanmaz sitemizde siz değerli okurlarımız için olacaktır. Samsung Galaxy Note 8’in 2017 yılının son çeyreğinde ya da 2018 yılının ilk çeyreğinde çıkacak dedikoduları henüz netlik kazanmadı.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ