arama

Samsung Galaxy S9 İlk Görüntüleri Sizlerle

Samsung Galaxy S9 Tekni özellikleri
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Celal
 • 1 Star
  Loading...

Teknoloji dünyasında ardı ardına gelen telefonlara yakın zamanda bir yenisi eklenecek. Samsung Galaxy S9 yakın zamanda satışa çıkacağı biliniyor. Farklı kesimlerden telefon ile ilgili birçok paylaşım sosyal medyalar aracılığı ile yapılmaya başlandı bile. Ancak bugün gelen bir haber bu yorumlardan daha çok bir sızıntı niteliği taşıyor. Gelin sizlerle birlikte son gelen haberlere bakalım.

Samsung Galaxy S9 Çalışır Halde Görüntülendi

Samsung firması 2018 yılında satışa sunmayı hedeflediği yeni telefonu Galaxy S9 hakkında sayısız haber çıkmıştı. Gün geçmiyor ki Galaxy serisinin son modeli olacak telefon hakkında yeni görüntüler çıkmasın. Son paylaşılan fotoğraflarda Samsung Galaxy S9 model telefonun çalışır haldeki resimleri kamuoyuna sızdırıldı. Herkeste heyecan yaratan bu fotoğraflar hakkında firma tarafından bir açıklama yapılmasa da kulislerde konuşulan konu bu görüntüleri kim nasıl dışarıya sızdırdı?

Apple şirketi ile kıyasıya rekabet halinde olan ve IPhone X modelinin en büyük rakipçisi olarak gösterilen Galaxy S9 daha önce çıkan haberlere göre 512 GB depolama alanı ile çıkacağı söylentisi ortalıkta dolaşıyordu. Galaxy serisinin son ürünü olacak telefonda Snapdragon 845 işlemci kullanılması kesinleşti. 6 GB kadar bir ram miktarına sahip olacağını bildiğimiz telefon meraklıları tarafından büyük ilgi göreceğe benziyor.

Samsung Galaxy S9 teknik özellikleri konusunda kesin bir bilgi olmamasına rağmen, telefonun uygulama bakımından daha önce hiç kullanılmamış ve IPhone X serisinde de bulunan göz tarama teknolojisi bulundurması bekleniyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ