arama

Samsung Kullanıcıları Galaxy Note 7’de Neden Israrcı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Samsung’un modeli batarya kaynaklı bir sorunlar sebebiyle geri toplatılmıştı. Firma, kullanıcılarına isterlerse cihazlarını tamamen iade alabileceğini ya da farklı bir model alabileceklerini belirtmişti. Samsung iade alınan Note 7’lerin bataryalarını tamamen yenilenmiş halde kullanıcılarına ulaştırmaya başladı. Kullanıcıların neredeyse %90’ı yeni gelecek olan Galaxy Note 7 leri almaktan yana tercih kullandı.

Peki, Samsung kullanıcıları farklı bir model yerine neden Galaxy Note 7 modelinde ısrarcı olduklarını sizler için araştırdık.

Tasarım

note-7-tasarim

Samsung kuşkusuz harika tasarımlar yapmakta. Gorilla Glass 5 cam ve Alüminyum 7 serisi sağlam orta kasa ile yeni Galaxy Note 7 modeli kullanıcıları büyüledi. Telefonu elinize aldığınızda gayet zengin bir tasarıma sahip bir cihaz kullandığınızın hemen farkına varıyorsunuz.

Edge ekranı da kullanıcıların ilgisini bir hayli çekmiş bulunmakta. Edge ekranı sayesinde kullanıcılar istedikleri menüye kısa yoldan ulaşabiliyor, rehberden istedikleri kişilerle rahatlıkla irtibata geçebiliyorlar.

Kamera- Ekran

note-7-kamera-ekran

5.7 inç boyutuyla mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunan Samsung Galaxy Note 7 modeline bir o kadarda mükemmel bir kamera eklenince tadından yenmez bir hale geliyor. f/1.7 diyafram açıklığına sahip 12 Dual Pixel kamera sayesinde mükemmel görüntüler elde edebiliyorsunuz.

Devasa Batarya

note7-batarya

Tam 3600 mAh bataryaya sahip olan yeni Galaxy Note 7 modeli bu konuda kendi rakibi olan iPhone modellerini geride bırakarak kullanıcıların en büyük sorunu olan batarya sorununu da bu şekilde çözmüş oldu.

Suya Toza Karşı Dayanıklı

note-7-suya-toza-dayanik

Samsung, ilk defa bir Note serisinde suya ve toza karşı dayanıklı bir model üretti. IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy Note 7 modeli, havuzda fotoğraf çeken, duşa telefon ile giren kullanıcılar için birebir diyebiliriz.

Gizli Oturum

samsung-galaxy-note-7-best-features (3)

 

Samsung’un ne kadar yenilikçi olduğunu biliyoruz. Gizli Klasör seçeneği sayesinde 2. Bir whatsapp hesabı kurabilir, dilediğimiz görüntüleri, mesajları Gizli Klasör de barındırabiliriz.

İris Tarama

 

galaxy-note7-gizli-dosya

Parmak izi taramadan neredeyse 100 kat daha güvenli olan İris Tarama özelliğini Samsung ilk defa Galaxy Note 7 modelinde tanıttı. Üstelik telefona bakar bakmaz cihazın gözlerinizi algılayıp açması bizleri daha da heyecanlandırdı diyebiliriz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.