arama

Snapchat Uygulaması Nedir,Nasıl Kullanılır?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

Snapchat uygulaması son dönemde bir çok kişi tarafından kullanılır oldu ancak ne demek olduğunu henüz bilmeyen kişilerinde olduğunu söyleyebiliriz. Yeni nesil teknoloji sayesinde insanlar o kadar hızlı değişime uğruyorlar ki bu değişimler içerisinde adeta yolunuzu bulmanız da mümkün olmuyor. Günümüz artık sosyal medya çağı ve bu kültürle yoğruluyor her yeni gün sonunda yeni bir uygulamayla karşılaşabiliyoruz işte snapchat’ ta bunlardan bir tanesi. Henüz karşımıza yeni çıkmış olmasına rağmen şu an için milyonlarca kişiye ulaşmış durumda. Peki herkesin merak ettiği ve ilgisini çeken bu snapchat uygulaması nedir buna bir bakalım.

snapchat

Snapchat Uygulaması Nedir, Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat kullanıcılarına fotoğraf ve video çekebilme imkan sunan ve bunlar üzerine kısa notlar yazılmasına müsaade eden bir uygulama. İOS ve de android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanılabiliyor üstelik mesajlaşma olanağı da sağladığı için ilgi topluyor. Bu uygulamada da diğer uygulamalar gibi arkadaşlık isteği gönderebiliyorsunuz sizin arkadaşlık için istek gönderdiğiniz kişiler kabul ederlerse ekleyebiliyorsunuz.  Snapchat uygulamasının renkli tarafı ise yüzünüze lensler uygulayabiliyor ve bunlar üzerinde oynama yapabiliyor olmanızdır hatta arkadaşlarınızla birlikte de deneyebiliyorsunuz. Snapchat yalnızca resim değil aynı zamanda video da çekebilmenize yarıyor onda da filtreleme kullanabiliyor ve videonuzu hızlı ya da yavaş çekebiliyorsunuz

Çekmiş olduğunuz resimler üzerine notlar yazabiliyorsunuz ancak bu notlarında bir sınırı var. video çekimi esnasında kamera değişimi yapabiliyorsunuz ya da uzaklaştırıp yakınlaştırabiliyorsunuz. Eğer ki çekmiş olduğunuz videonuz üzerine müzik eklemek istiyorsanız uygulama buna da izin veriyor.

snapchat-uygulamasi-1

İşin en kötü tarafı ise snapchat uygulaması internet ve de şarjınızı çabuk bitiriyor olması ancak bunun da önlenebilmesi için yapılacak en basit şey seyahat modunun aktif hale getirilmesi.

BU şekilde yaptığınız da snapchat uygulaması arka planda çalışmıyor

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.