arama

Snapchat Yeni Özellikler ile Karşımızda

Snapchat Yeni Özellikler ile Karşımızda
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Sosyal medya devleri arasında yer alan Snapchat’in her geçen gün kullanıcılarına sunduğu özellikler sosyal ağın dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır. Sosyal ağlar arasında getirdiği yeni özellikler ile birçok firmanın taklit ettiği firma olma başarısı gösteren Snapchat’in geçtiğimiz günlerde sunduğu 3 farklı yeni özellikler ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri buradan açıklamak istiyoruz.

İlk olarak sunduğu özellikler arasında Snapchat’in sincap sesi ile Snap atma özelliğinin geldiğini belirtmek istiyoruz. Akıllı telefonlarda yer alan İOS ve Android işletim sistemlerine özel olarak getirilen bu güncellemeden sonra kullanıcıların programı güncellemesi ile bu özellikleri kullanması beklenmektedir.

İkinci olarak getirilen özellik ise uzun zamandır kullanıcıların merakla beklediği link paylaşma özelliği. Arkadaşlarınıza kullanmakta olduğunuz Snapchat içerisinde herhangi bir web sitesinin linkini atmak için menüler içerisinde yer alan ataç simgesine tıkladıktan sonra burada web sitesini adresini kopyalamanız yeterli olacaktır. Özellikle video özellikleri arasında oldukça merak edilen bu özelliğin hayata geçirilmesinden sonra bakalım kullanıcılar gelen bu yenilikten sonra nasıl bir tepki verecek merak konusu olmaya başladı.

Son olarak getirilen özellik ise zeminler üzerinde farklılık yapma özelliği. Özellikle fotoğraf çekerek yaptığını paylaşımların arka plan resimlerini kullanıcılarına özel olarak düzenleyen Snapchat’in bu uygulaması sayesinde arka planlarda yer alan duvar kağıtları birçok kullanıcı tarafından yakından takip edilecek gibi duruyor.

Düz bir zeminde çekmiş olduğunuz fotoğrafları menü içerisinde yer alan makas simgesi ile keserek sizlerde artık arka plan renklerinizde ve desenlerinizde değişiklik yapma fırsatını yakalamış olacaksınız. Bu bahsettiğimiz 3 özelliğin son güncelleme ile geldiğini ve cep telefonlarına bu güncellemeleri uygulayacak olanların kullanma fırsatının olduğunu buradan sizlere açıklamak istiyoruz. İşte Snapchat’ın son getirdiği 3 güncelleme ve detayları.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.