arama

Snapchat’te Snap Map Yeniliği

Snap Map
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • cengizhan kaya cengizhan kaya
  • 1 Star
    Loading...

Snapchat, en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamaları arasında yer almaktadır. Kısa kısa videoların çekildiği Snapchat uygulaması, özellikle gençler arasında oldukça yaygındır. Gerek eğlenceli gerekse kullanışlı olduğu düşünülen Snapchat’e ekleneceği bilinen Snap Map özelliği fazlaca dikkat çekmiştir. Snap Map özelliğinin neler sağladığı uygulamanın kullanıcıları tarafından merak edilmektedir.

Snap Map, Türkçede Snap Haritası anlamına gelmektedir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar, Snapchat arkadaşlarının nerede olduğunu ve ne yaptığını görebilecektir. Haritaya ulaşmak için, kameraya gidilmesi ve yakınlaştırıp uzaklaştırılması gerekmektedir. Böylelikle, arkadaşlarınızın en son nerde olduğunu ya da konumunun en son nerde güncellendiğini görmek için, arkadaşlarınıza tıklamalısınız. Eğer, arkadaşlarınızın Bitmoji hesapları birbirine bağlı ise neler yapmakta olduğunu da görebileceksiniz.

Snapchat uygulaması, diğer sosyal paylaşım uygulamalarından farklı özelliklere sahiptir. Burada, paylaşımlara “Snap” adı verilmektedir. Kendine özgü, farklı ve etkileyici bir uygulamadır. Bu nedenle de ilk ortaya çıkışından itibaren dikkat çekmektedir. Kullanıcı kitlesi git gide artan Snapchat’i bugün milyonlarca insan kullanmaktadır. Bilhassa lens özelliği ile de büyük ilgi çekmiş ve birçok insan fotoğraflarında köpek efektine yer vermiştir. Kullanırken eğlendiren, güldüren bu uygulama, tüm dünyada sevilmektedir. Snapchat, hazırladığı Snap Map ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlamıştır. Hazırladığı bu 45 saniyelik videoda, Snap Map özelliği ve nasıl kullanıldığını anlatmıştır. Kullanıcılar tarafından, henüz ortaya çıkmadan dahi büyük ilgi görmüştür.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.