Sony Televizyon Servis Merkezi

0
181
Sony Televizyon Servis

Marka bilinirliği açısından dünyanın önde gelen firmalarından birisi olan Sony, ürettiği ürünlerde son teknolojiyi kaliteyle birleştirmektedir. Kullanıcıların işlevsel ürünler kullanmasına önem veren firma ürettiği tüm ürün çeşitlerinde ve ürün modellerinde kaliteden ödün vermeden, dayanıklı ve güzel tasarımları uygulamaktadır. Özellikle televizyon, bilgisayar gibi elektronik cihazlarda başarısı tartışmasız olan firma, Türkiye’de en fazla satış rakamını yakalamış global firmalar arasında yer almaktadır.

Zaman içerisinde arızalanan ve tamir ihtiyacı duyan ürünler için Sony servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizi aramanızla birlikte mobil ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek, cihazınızın sorununu tespit edecektir.

Firmamız tarafından sunulan Sony Servis hizmetimiz, markanın profesyonelliğine yakışacak biçimde teknik donanımı yüksek, işinin ehli, Sony ürünleri konusunda uzun servis deneyimlerine sahip, yenilikçi, teknolojiyi takip eden, hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilecek, işinin her aşamasında güler yüzlü hizmet anlayışını kaybetmeyecek ekipler tarafından sunulmaktadır.

Firmamızı arayarak almak isteyeceğiniz servis hizmetinde güvenle cihazınızı teslim edebileceğiniz bir ekiple çalışma şansını yakalayacaksınız. Cihazınıza kendi ürünümüz gibi sahip çıkarak, en kaliteli şekilde tamir sürecini tamamlıyoruz.

Sony servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefonu arayabilir, müşteri temsilcimizden gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Cihazınızla ilgili soracağınız tüm soruları yanıtlayacak olan müşteri temsilcilerimiz kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderecektir. 7/24 çalışan ekiplerimiz arıza kaydı oluşturmanız halinde en kısa süre içerisinde cihazınıza müdahale ederek sorununu çözecektir. Firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerden memnuniyet duyacaksınız.
WEB: http://www.sonyservis.co

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here