arama

Steam’de Yaz İndirimi Başladı!

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Cüzdanınıza sahip çıkın, çünkü Steam’de yaz indirimi fırsatları başladı! En güzel Indie yapımlarından tutun, Ubisoft ve EA Games gibi dev firmaların oyunlarına kadar akla gelebilecek hemen her PC oyununu çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Artık geleneksel hale gelen yaz indirimi, dün gece Türkiye saati ile 2 sularında başladı. Okulların da tatile girmesiyle birlikte oyun oynamaya geniş vakit ayırmaya hazırlanan bilgisayar kullanıcıları, sepetlerini yüzde 50 ila 80 arasında değişen indirimlerle satılan oyunlarla tıka basa doldurmuş bulunuyor.

Hangi oyunlar alınabilir?

Youtube’da incelemelerini izlediğiniz oyunları Steam mağazasında aratarak yüzde kaç oranında indirime girdiğini öğrenebilirsiniz. Her oyun olmasa da popüler çoğu yapımın indirimli satıldığı söylenebilir.

Eğer RPG veya Tycoon tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız, yüzde 20 indirimle satılan Stardew Valley isimli oyunu sepetinize ekleyebilirsiniz. Oyunda sanal bir çiftliği yönetmeniz ve mahsulleri satarak para kazanmanız gerekiyor.

Sezonun en beğenilen oyunlarından Doom’un yüzde 40 oranında indirime girdiğini de belirtmiş olalım. Arma ve Call of Duty gibi popüler yapımların yanı sıra Fallout 4’te de ciddi indirimler söz konusu. Tüm bunlara ek olarak NBA2K serisinin de yüzde 80 gibi devasa bir şekilde indirimle satıldığını görünce şaşırabilirsiniz. Dilerseniz 1.64$ karşılığında Deus Ex oyununu satın alabilmeniz de mümkündür.

Kampanya ne zaman bitiyor?

23 Haziran tarihinde başlayan Steam yaz indirimleri 4 Temmuz’a kadar devam edecek. Yine de elinizi çabuk tutmakta fayda olacaktır.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor