arama

Bu Cihaz Tüm Telefonları Kablosuz Şarj Edilebilir Hale Getiriyor

Kablosuz Şarj
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Evinizden veya işyerinizden uzaktayken akıllı telefonlarınızı şarj etmek gerçekten bir kabusa dönüşebiliyor. Yanınızda kocaman ve devasa ağırlıktaki bir powerbank taşımaktan da yorulduysanız, Aircharge isimli cihaz kablosuz şarj özelliği ile aradığınız çözüm olabilir.

371625d0e09c86382bc7460b97d959e0_original

Dünyaca ünlü fon toplama sitesi Kickstarter’da 20 bin sterlin fon toplamaya çalışan bu ürün, sürenin dolmasına 1 hafta kalmasına rağmen 15 bin sterlin bandına ulaşmayı başarmış gözüküyor.

Anahtarlığınıza takıp kullanabileceğiniz bu minik cihazda hem Micro USB, hem de Lightning kablo bulunuyor. Yani hem iOS hem de Android cihazlarınızı hızlıca şarj edebilmeniz mümkün. Ürünü Qi kablosuz şarj alıcısıyla birlikte kullanmanız gerekiyor. Üstelik bu aletle şarj edebilecekleriniz yalnızca telefonlarla da kısıtlı değil. Tabletler, kulaklıklar, kameralar ve powerbanklerden tutun aklınıza gelebilecek hemen her teknolojik cihazı kablosuz şarj edebilmeniz mümkün.

Yuvarlak bir anahtarlık şeklindeki cihazın rulo şeklindeki kablosunu çekip çıkardıktan sonra cihazınıza bağlıyorsunuz. Daha sonra da anahtarlığı Qi kablosuz şarj alıcısının üzerine bırakıyorsunuz. Hepsi bu! Gördünüz üzere çok da basit bir işlem.

Hem siyah, hem de gri renk seçeneklerine sahip olan anahtarlık 20 sterlin ücretle satın alınabilir durumda. Eğer fonlama başarıyla tamamlanırsa sipariş verenlere ürünleri kargolanacak. Aksi takdirde paraları geri iade edilecek.

Apple’dan MFI (Made for iPhone) lisansını alan Lightning kablolarıyla kullanılan cihaz daha çok sürekli seyahat halindeki akıllı telefon kullanıcılarını hedefliyor. Ancak siz de ürünü Kickstarter’dan fonlayıp satın alabilirsiniz.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor