arama

Telefonunuzu 99 $’a Laptop’a Dönüştürmek İster Misiniz?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Cep telefonunuzdaki oyunları daha büyük bir ekranda oynamak ve yazışmalarınızı tam ekran bir klavyeyle yapmak ister miydiniz? Cevabınız evetse, Kickstarter’da fon toplamaya devam eden Superbook ile tanışmaya hazırlanın!

Her ne kadar kullanışlı ve bilgisayarda yapabileceğiniz hemen her şeyi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor olsa da, Android işletim sistemli cep telefonlarının küçük ekranları verimli çalışmayı engelliyor. Sonuçta hangimiz Android üzerinden Word’de makale yazabiliyoruz ki? Bu duruma bir dur demek adına kolları sıvayan Andromium isimli şirketin kurucusu ve CEO’su Andrew Jiang, tam QWERTY klavyeye sahip bir laptop geliştirmiş. Fakat 99$ ücret karşılığında satılan bu laptop bildiğiniz dizüstü bilgisayarlardan çok daha farklı!

OTG desteğine sahip cihazlarınızı kabloyla bağladığınız, trackpad ve klavyeye sahip olan bu laptop işletim sistemi olarak telefonunuzu kullanıyor. 10 saatlik batarya ömrüyle günlük işlemlerinizi rahatlıkla yerine getirebilmeyi mümkün kılan cihazın toplam ağırlığı ise 1 kilodan daha az.

Type-C girişi de bulunan USB yuvalarına bağladığınız telefonunuzun görüntüsü doğrudan Superbook’a aktarılıyor ve destekleyen tüm uygulamalarla birlikte dosyaları da kullanabiliyorsunuz. Uygulama ve oyunları açabilir, e-posta yazabilir, 11.6 inçlik 768p destekleyen ekranıyla aklınıza gelebilecek hemen her şeyi yapabilirsiniz.

Hücresel veri, WiFi ve Bluetooth desteğinin de yer aldığı Superbook’ta Android işletim sisteminde yapabildiğiniz her işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yalnızca daha büyük ekranda ve geniş bir klavye desteğiyle.

Superbook’un Kickstarter sayfasını ziyaret ederek 99$’a bu harika cihazı satın alabilmeniz mümkün.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor